DS92ILS

DS92ILS

Soojenduspump Kuivati pesukogus: Suur trummel – 9 kg Energiaklass: A++ Allergiavastane kuivati Ion Tech tehnoloogial SteamTech
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - IonTechi tehnoloogia

IonTechi tehnoloogia

Vähenda kortsumist. Suurenda värskust.
Negatiivselt laetud ioonidega täidetud õhk kuivatab pesu nii, et vähendab samal ajal märkimisväärselt su riiete kortsumist. Ionisaator loob keskkonna, kus pole allergeene, suitsu- ja õietolmu jääke ning kuivatusprotsessi käigus kuhjuvat staatilist elektrit. Selle tulemusel on riideid lihtsam triikida ja nad lõhnavad värskelt.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - WaveActive'i trummel

WaveActive'i trummel

Igasuguse kanga õrn hooldus
Ainulaadne lainekujuline trumlimuster pehmendab kiude, et igasuguseid kangaid koheldaks võimalikult õrnalt. Saad täiuslikult kuiva pesu, mis on minimaalselt kortsunud.
_products/features/icon - SteamTechi aurufunktsioon

SteamTechi aurufunktsioon

Siledamate ja kortsuvabade riiete jaoks
Valitud programmi lõpus riiete töötlemine lisaauruga silub riideid ning eemaldab allergeene ja baktereid. Trummel on täidetud auruga, mis läbistab iga kiu, et saavutada pehmem pesu, mis ei vaja pea üldse triikimist.

Kondenseerimise tõhusus A

Eemaldab riiete kuivatamisel liigse niiskuse probleemi
Iga kuivatustsükli käigus kondenseerivad WaveActive'i kuivatid sinu riietest lausa 90% niiskust, muutes su pesu täiuslikult kuivaks ja kõrvaldades su kodus igasugused probleemid liigse niiskusega. See tähendab, et võrreldes trummelkuivatitega,mille kondenseerimise tõhusus on B, paisatakse sinu eluruumi aastas 55 liitrit vähem vett.
Vähem
lähedal

SteamRefreshi programm

Riided, millel pole ebameeldivaid lõhnu ega kortse
15minutiline auruhooldus eemaldab enamiku kortsudest ja igasugused lõhnad ning värskendab su tekke, talvejopesid või muid rõivaid. See on täiuslik valik, kui soovid lihtsalt oma riideid värskendada ja triikimist vältida.

IonRefreshi värskendusprogramm

Sinu riiete kiire värskendamine
Kas pead kiirelt oma riietest lõhnad eemaldama? IonRefreshi ioonidega värskendusprogrammi abil on su riided kandmiseks valmis ja tunduvad kui äsja pestud vaid 30 minutiga.

Lihtne kasutajaliides

Kolm sammu ja oledki valmis
Lihtsalt kasutatav liides keskel asuva programmivalikunupuga võimaldab kuivatamist alustada vaid kolme lihtsa sammuga: lülita kuivati sisse, vali programm ja vajuta käivitamisnuppu! Sul pole vaja alammenüüdes lisafunktsioone ja -sätteid valida. Samas on sul vabadus valida sätteid suurel puutetundlikul paneelil, et saaksid kindel olla, et su riideid kuivatatakse just nii nagu sulle meeldib.
Vähem
lähedal

TwinAiri funktsioon

Ka kõige suurema pesukoguse tõhus kuivatamine
Tänu patenteeritud kahesuunalisele õhupuhumissüsteemile on ka kõige suuremad tekstiilesemed otse kuivatist võttes pehmed, ühtlaselt kuivad ja vähem kortsus.

Kuivati režiimid

Täiuslik sobivus sinu vajadustega
Meie tehnoloogia veendub, et igat tüüpi kangaid kuivatatakse parimal võimalikul moel, kasutades temperatuuri, pöörete arvu ja aja optimaalset kombinatsiooni. Erinevate kuivatusrežiimidega saab neid sätteid veelgi kohandada, võimaldades sul leida just täpselt su vajadustele vastava kombinatsiooni.
Vähem
lähedal

EcoEye näidik

Energia tarbimine on alati kontrolli all
Lihtsalt loetav EcoEye näidik annab sulle reaalajas tagasisidet, kui säästlik on su valitud programm, aidates sul nii vett ja energiat säästa

Kortsumisvastane funktsioon

Vähem triikimist
Kas sul pole aega, et kohe kuivatit tühjendada? WaveActive'i trumlid raputavad pesu pärast kuivatustsükli lõpetamist iga kolme tunni tagant, et sinu rõivad kortsu ei läheks.

StableTech tehnoloogia

Väiksem vibratsioon. Väiksem müra.
Need erilised küljeseinad minimeerivad kuivati vibreerimist, et kuivatusprotsess tekitaks vähem müra ning masin oleks stabiilsem.

Elegantne uks

Täiuslik sissepääs
Ühes tükis plastikust valmistatud suur uks, milles pole ühtegi kruvi, tagab stabiilsuse ja hoiab ära igasuguse kriuksumise või nagisemise. See avaneb kuni 180 kraadi ulatuses, seega on trumil tühjendamine ja täitmine võimalikult lihtne.

AutoDrain voolik

Sa ei pea enam kunagi kondensaadipaaki tühjendama
AutoDrain voolikuga kondenseeriva kuivati saad oma veevärgiga ühendada, mis säästab sind kondensaadipaagi käsitsi tühjendamise vaevast.

Lapselukk

Tagab uudishimulike laste turvalisuse
Vajutades spetsiaalset nuppude kombinatsiooni, saad juhtpaneeli lukustada, et lapsed ei saaks seadet kasutada, kui sind juures pole. Nii ei saa nad ka tahtmatult sätteid muuta.
rohkem funktsioonevähem funktsioone

Tehnilised andmed

Energiaklass: A -20 %

Värv: Valge

Kuivati pesukogus: Suur trummel – 9 kg

TwinAir

Trumli valgustus: Jah

Suur ukseava: 35 cm

Ukse avanemisnurk: 180 °

Pöörlev trummel

AutoDrain

Isikupärased seadistused kõigile programmidele

Viivitusega algus

Displei: LED displei

SteamTech

Kortsumisvastane režiim

Allergiavastane kuivati Ion Tech tehnoloogial

Helisignaal SoftSound

FiltrationSupreme

Hoiatus, et kondensveekonteiner on täis

Järelejäänud tööaja digitaalnäit

Niiskuse indikaator

CDP lapselukk

Roostevabast terasest trummel

Müra kuivatamise ajal: 65 dB(A)re1pW

Energiakulu kWh/aastas: 259.2 kWh

Mõõdud: 60 × 85 × 62.5 cm

Pakendi mõõdud: 64 × 87 × 69 cm

Neto kaal: 53.9 kg

Kogumass: 55.8 kg

Energiakulu ooterežiimis: 0.6 W

Toitepinge: 1,800 w

Nominaalne kaitsme suurus: 10 A

kood: 731583

EAN kood: 3838782145049

Lisad

Seotud tooted