GW642AB Gaasiplaat

Gaasiplaat GW642AB

Gaasiplaat Mõõdud: 60 × 13 × 52 cm Turvapõletid
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Malmist ProGridi võred

Malmist ProGridi võred

Tugev, stabiilne ja vastupidav tugi
Massiivsed ja elegantsed malmist ProGridi võred on äärmiselt stabiilsed ja vastupidavad isegi kõige kõrgemate temperatuuride suhtes. Nad toovad su kööki esmaklassilise stabiilsuse, vastupidavuse ja kasutajasõbralikkuse.
_products/features/icon - Laiendatud küpsetuspind BigSurface

Laiendatud küpsetuspind BigSurface

Piisavalt ruumi igale pannile või potile
Laiendatud küpsetuspind (kuni 20%) ja suuremad vahemaad keedualade vahel annavad piisavalt ruumi igasuguses suuruses pannidele ja pottidele. Stiilne ja lame disain võimaldab kasutada väga suuri potte ja neid lihtsalt libistada, tagades sinu kõigi küpsetusseikluste jaoks täiusliku stabiilsuse.
rohkem
lähedal
_products/features/icon - Vokipõleti

Vokipõleti

Võimas küpsetamine, suurepärane ja autentne maitse
Erilise kujuga gaasikrooniga uus vokipõleti suunab leegi otse voki suunas ja muudab küpsetamise veelgi võimsamaks (kuni 4 kW). Aasia toit, köögiviljad ja muud road pole kunagi nii krõbedad ja maitsvad olnud ning nii kiiresti valminud.

Ühe käega süütamine

Lihtne ja mugav
Ühe käe abil süütamine annab lisamugavust ja võimaldab sul gaasipliiti hõlpsalt kontrollida. Gaasipõleti aktiveerimiseks vajuta vaid ühe käega hoob alla ja keera see soovitud tasemele, samal ajal on teine käsi vaba. Kiire, lihtne ja tõhus.

Valikute paljusus

Igaühele oma
Sobimaks erinevate soovide ja vajadustega on saadaval erinevaes mõõtudes, värvides ja materjalides gaasipliidid, sealhulgas roostevabast terasest, metallist ja karastatud klaasist pliidiplaadid. Uued gaasipliidid on valmistatud ka parematest materjalidest, mis muudavad nad kriimustuskindlamaks ja hõlpsamini puhastatavaks ning pikendavad nende eluiga.
rohkem
lähedal

EasiClean

Muretu läige
Roostevaba terase spetsiaalne harjamine vähendab pliidi pinnal kriimustusi ja sõrmejälgi. Samal ajal muudab rasvapanni lame ja kaasaegne disain selle kiirelt ja lihtsalt puhastatavaks.

Tehnilised andmed

Must

Gaasipõleti elektriline süüde

Pannitoe tüüp: Malmrest

Wok põleti

Gaasi tüüp: maagaas või vedelgaas

Mõõdud: 60 × 13 × 52 cm

Pakendi mõõdud: 68 × 15.7 × 60 cm

Niši mõõtmed (L × K × S): 56 × 10 × 49 cm

Neto kaal: 11.5 kg

Kogumass: 12.2 kg

kood: 737662

EAN kood: 3838782467172

Lisad

Seotud tooted