EITP6575XPG Induktsioon pliit

Induktsioon pliit EITP6575XPG

IconTouch Induktsioon pliit Mõõdud: 60 × 85 × 59.4 cm
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - HomeMade kuju

HomeMade kuju

Kõik puudega köetavates ahjudes küpsetamise eelised
Gorenje ahjude traditsiooniline ümar kuju on jätkuvalt üks nende kõige kasulikumaid omadusi. See on inspireeritud traditsioonilistest puudega köetavatest ahjudest ja võimaldab kuumal õhul vabalt ringelda. Kui kuum õhk liigub vabalt, jaotub see ühtlaselt ja ümbritseb toitu täielikult. Kuna toitu kuumutatakse igalt küljelt ühtlaselt ja intensiivselt, valmib see alati täiuslikult: see on pealt krõbe ja seest mahlane.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Induktsioon

Induktsioon

Kiire ja tõhus kokkamine, lihtne puhastamine
Induktsioonpliidid kuumenevad kaks korda kiiremini kui HiLight pliidid, mistõttu on nad märksa säästlikumad ja turvalisemad. Induktsioonpliit kuumutab üksnes panni põhja ning pliidi pind jääb samal ajal jahedaks ja selle puudutamine on ohutu. Temperatuuri saab koheselt vaid lihtsa puudutuse abil reguleerida, mis vähendab ülekeemise ohtu. Sellise pliidga on kuuma šokolaadi, keerukate kastmete ja teiste temperatuuritundlike meistriteoste valmistamine kui käkitegu.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - PyroCleani pürolüüspuhastus

PyroCleani pürolüüspuhastus

Esmaklassiline isepuhastumisfunktsioon
Pürolüüspuhastus on kõige tõhusam ja edasijõudnum ahju puhastamise meetod. Kõrge puhastustemperatuur 460˚C jätab ahju täiuslikult puhtaks, jätmata alles ühtegi rasvaplekki. Kui ahi maha jahtub, pead vaid jäägid niiske lapiga ära pühkima. Ahi on 120-minutilise intensiivse puhastamise ajal ja vahetult pärast seda lukustatud, mis muudab ahju turvaliseks ja peresõbralikuks.
Vähem
lähedal

Mitmel tasemel küpsetamine

Korraga valmib mitu toitu
MultiAir tehnoloogia ja HomeMade kuju kooslus aitab saavutada ka kõige keerulisema eesmärgi: korraga kuni neljal restil toidu valmistamine. Hea uudis on see, et maitsed ja lõhnad ei segune. Nutikas õhu ringlemine küpsetab toidu ühtlaselt läbi igal tasandil.

SilverMatte'i hõbematt viimistlus

Eriti vastupidav ja sile kattekiht
Emaili kvaliteet ja tüüp on ahju ja selle toimimise jaoks äärmiselt olulised. SilverMatte'i hõbematt viimistlus on valmistatud väga vastupidavast ja tugevast materjalist, mis talub äärmuslikku kuumust. Mikropoorideta materjal katab ahjuõõnsuse pindu ja küpsetusplaate, muutes need vastupidavaks ka kõige kõrgemale kuumusele. Sisemuse kate toetab kuumuse peegeldumist ja tagab täiendava isolatsiooni. Seetõttu on ahju sisemus alati steriilne ja ohutu.
Vähem
lähedal

GentleClose'i pehme sulgumise süsteem

Piisab vaid pehmest puudutusest
Ahjuukse sujuvaks ja vaikseks sulgemiseks on vaja vaid pehmet puudutust.

BigSpace'i avar sisemus

Rohkem ruumi mustadele nõudele
Ahju suurem mahutavus (kuni 70 liitrit) võimaldab samaaegselt rohkem toitu valmistada. Optimeeritud õhuvoog ringleb ahjus täiesti vabalt ja BigSpace'i avara sisemusega Gorenje ahjud mahutavad hõlpsalt ka suure kalkuni.

PowerBoosti lisakuumus

Kiirkäigul kokkamine
PowerBoosti funktsioon töötleb potti intensiivse kuumusega ja lühendab märkimisväärselt küpsetusaega. Kahe liitri vee keetmisele kulub nüüd üksnes viis minutit, mis säästab su jaoks palju aega. Seega säästab PowerBoost sulle nii aega, energiat kui ka raha.

BridgeZone'i sildühendus

Lihtne lahendus eriti suurtele pottidele
Kahe omavahel ühendatava keedualaga induktsioonpliit lihtsustab eriti suurte pottidega kokkamist. Kahte eraldi keeduala on võimalik vaid ühe lihtsa puudutusega ühendada. Sobib ideaalselt suuremate toidukoguste ja eelroogade samaaegseks valmistamiseks.

UltraCoolDoori eriti jahe uks

Alati puutevalmis
Ukse eriline ja uuenduslik ehitus ning spetsiaalne klaas isoleerivad ahju, seega hoitakse kuumus selle sees ning vähendatakse energiakulu, sest kuumus ei pääse ahju sisemusest välja. See muudab ahju kasutaja, laste ja lemmikloomade jaoks veelgi turvalisemaks ning ei lase sel tuba soojaks kütta.
Vähem
lähedal

SuperSize'i suurem küpsetuspind

Kas oled valmis ülisuurteks roogadeks?
Gorenje ahjudes on küpsetuspind suurem ja nendes saab kasutada eriti suuri küpsetusaluseid. Uuenduslikud lahendused võimaldavad energiakulu optimeerida ning küpsetavad toidu sõltumata kogusest alati ühtlaselt läbi. Kogu ahju laiust kasutatakse tõhusalt ära ning esmaklassiline tehnoloogia tagab, et toit on ühtlaselt valmis igal tasandil.
Vähem
lähedal

PerfectGrilli grillfunktsioon

Kaks küttekeha veelgi krõbedama toidu jaoks
Suure küttekeha sees asub omakorda väike küttekeha. Nii saavutatakse parimad küpsetustulemused. Küttekehade nutikas paigutamine jaotab kuumust ühtlasemalt ja tagab iga kord suurepärased tulemused, muutes toidu väljast krõbedaks ja seest pehmeks ning mahlaseks. Muudetava küttekehade kombinatsiooni puhul saab kasutada nii sisemist kui ka välimist küttekeha või mõlemat korraga.
Vähem
lähedal

FastPreheati kiire eelkuumutamine

Meeldivalt kiire, säästes aega ja energiat
Ahi saavutab kuni 200˚ temperatuuri vaid kuue minutiga, säästes nii 30% ajast, mis tavaliselt ahjul eelkuumutamisele kulub. See on eriti kasulik retseptide puhul, mille jaoks on vaja eelkuumutatud ahju. Valgus- ja helisignaalid annavad teada, kui temperatuur on sobiv.

Lapselukk

Köök kui turvaline keskkond
Lapselukk on suurepärane funktsioon lastega peredele. Laste üksinda kööki jätmine pole kunagi turvalisem olnud, sest see funktsioon ei lase neil ühtegi parameetrit või seadistust muuta.

Küpseta kuumusel 300°C

Keera oma köögis kuumust juurde!
Spetsiaalne temperatuurisäte 300°C toob sinu kööki professionaalse kokkamise võimsuse. See säte on spetsiaalselt loodud teatud toitude, nagu pitsa, täiuslikuks küpsetamiseks.

MultiAiri tehnoloogia

Igakülgselt täiuslik
MultiAiri tehnoloogia tagab ahjus optimaalse kuumuse jaotumise. Tänu nutikalt paigutatud ventilatsiooniavadele ahju tagaseinal ning ainulaadsele ümarale kujule, jaotub õhk ahjus ühtlaselt. Ventilaator puhub kuuma õhu kogu ahju peale laiali, küpsetades toitu täiuslikult igast küljest. Dünaamiline õhuliikumine võimaldab samaaegselt erinevatel tasanditel toitu valmistada, ilma et lõhnad ja maitsed seguneksid.
Vähem
lähedal
rohkem funktsioonevähem funktsioone

Tehnilised andmed

Energiaklass: A

Juhtimispaneeli materjal: Klaas

Värv: Inox

Käepideme värvus: Harjatud roostevaba terase värvi

Ukse materjal: Klaas

GentleClose

Ahju kasulik maht: 64 L

Suurima küpsetusplaadi pindala: 1,260 cm²

PerfectGrill

Knob shape: Uputatavad nupud

IconTouch

Induktsioon pliidiplaat

BridgeZone

4 induktsioon
Esimene vasak: Ø 18 cm, 1.5/2 kW,
Esimene parem: Ø 14.5 cm, 1.2/1.6 kW,
Tagumine vasak: Ø 18 cm, 1.5/2 kW,
Tagumine parem: Ø 21 cm, 1.5/2 kW

Kuumutamismeetodid:
Lower and upper heater
Infra heater
Infra heater with ventilator
sulatamist
Lower heater and fan
Lower heater with circular heater and fan
Small infra grill
Defrost
FastPreheat
Pürolüüs
Eco funktsioon

Ahjuvalgustus: Valgustus

Küpsetamine samaaegselt mitmel tasandil

1 madal emailitud küpsetuspann

1 sügav emailitud pann

Ahjurest

PyrolyseSupreme

SilverMatte email

Jääkkuumuse indikaator

UltraCoolDoorQuadro

Energiakulu: 0.78 kWh (ventilaatoriga), 0.98 kWh (tavaline)

Mõõdud: 60 × 85 × 59.4 cm

Pakendi mõõdud: 67.6 × 95.2 × 71.8 cm

Neto kaal: 56 kg

Kogumass: 59.4 kg

Energiakulu ooterežiimis: 0.5 W

Toitepinge: 10,500 w

kood: 735948

EAN kood: 3838782410642

Lisad

Seotud tooted