GCM812B Kombi mikrolaineahi

Kombi mikrolaineahi GCM812B

Kombi mikrolaineahi Mõõdud: 59.5 × 45.5 × 54.6 cm
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - MultiFlow 360° ühtlane õhuringlus

MultiFlow 360° ühtlane õhuringlus

Erinevate roogade erinevatel tasanditel ühtlaseks läbiküpsetamiseks on vaja täiuslikku kuuma õhu või auru ringlust. Gorenje MultiFlow 360° süsteem tagab, et õhuringlus oleks ahju sisemuse igas nurgas optimaalne. Spetsiaalne perforeeritud 3D tagasein võimaldab nutikat mitmesuunalist õhuvoogu. Koostöös ventilaatoriga on selle tulemuseks õhu- või aururinglus, mis kuumutab toitu ja küpsetab selle ühtlaselt läbi, sõltumata tasandist, millele küpsetusnõu on asetatud.
rohkem
lähedal
_products/features/icon - Rohkem tasandeid, rohkem maiuseid

Rohkem tasandeid, rohkem maiuseid

Valmistada mitu rooga korraga? Miks mitte? Gorenje+ ahjudes saab küpsetusaluseid paigaldada viiele erinevale kõrgusele (45cm ahjudes neljale) ning küpsetada kolmel kõrgusel samaaegselt. Mitmel tasandil korraga küpsetamise eelised tulevad eriti selgelt välja koos MultiFlow360° süsteemiga, mis tagab, et toit küpseb ühtlaselt ja samal ajal ka kiiremini, kulutades samal ajal vähem energiat.
rohkem
lähedal
_products/features/icon - Ahju külgseina jahutamine DynamiCoolingu süsteemiga

Ahju külgseina jahutamine DynamiCoolingu süsteemiga

Soojusandurid juhivad ahju välisseinte automaatset jahutussüsteemi, kuni temperatuur langeb alla 60°C. DynamiCoolingu süsteem tagab, et ahju välisseinte temperatuur oleks kogu aeg sobivalt madal. Spetsiaalne ventilaator ahju korpuses segab ümbritsevat õhu ahjust tuleva kuuma õhuga, et jahutatud õhk pidevalt seadme välisseinte all ringleks. See süsteem ei lase mööblil üle kuumeneda isegi kõige kõrgema temperatuuriga protsesside, nagu pürolüüspuhastuse ajal.
rohkem
lähedal

Tõhusad ja ohutud PerfectGrilli küttekehad

Hoolikalt läbimõeldud küttekehade asetus aitab saavutada ka suurepäraseid küpsetustulemusi. Üks suur ja teine väiksem infrapuna küttekega on asetatud õõnsusesse ahju laes. Nii on nad ohutult ära paigutatud, et sa ennast kogemata neid puudutades ära ei põletaks. Kuna küttekehad on asetatud erinevatele kõrgustele, on kuumutamine ühtlasem ja alati optimaalne. Selline küttekehade asetus muudab ahjud turvalisemaks ja tõhusamaks. Enamikes mudelites saab ülemist küttekeha isegi allapoole lasta, et lihtsustada ahju puhastamist.
rohkem
lähedal

Uus eriti vastupidav email

Ahjuõõnsuse emaili uhiuus idee ja koostis - SilverMatte'i hõbematt viimistlus - muudab ahju ja küpsetusalused vastupidavaks isegi ka kõige kõrgema temperatuuri, mikrolainete ja ahju suhtes. Email ei sisalda mingeid mikropoore; selle hämmastavalt sile pind on kriimustuskindel. See email ei lase rasval kleepuda või sisse kõrbeda, parandades nii bakterioloogilist puhtust ja muutes puhastamise ülilihtsaks. Emaili särav värv parandab ülevaadet ahju sisemusest ning SilverMatte'i hõbemati viimistluse temperatuuriomadused aitavad kaasa energia tõhusamale kasutamisele. Kõiki uue emailiga kaetud küpsetusaluseid võib kasutada igat tüüpi ahjudes, sh Gorenje+ pürolüüs- ja auruahjudes.
rohkem
lähedal

Märgatavalt suurem küpsetusala SuperSize

Avaramad ahjud võimaldavad sul valmistada suuremat kogust toitu - mitte ainult ühtlase õhuringluse tõttu kõigil tasanditel, vaid ka tänu 46 cm laiustele küpsetusalustele. Uuenduslikud lahendused muudavad sisemuse avaramaks ning ahju laiust kasutatakse täielikult ära. Igal küpsetusalusel on rohkem ruumi ja esmaklassiline tehnoloogia tagab, et toit küpseb igal tasandil ühtlaselt läbi.
rohkem
lähedal

Segutehnoloogia: pluss terve küpsetusaluse kasutamise eest

Segutehnoloogia võimaldab mikrolaineahju asetada tavasuuruses küpsetusaluse. Ära kasutatakse kogu ahju laiust ning sa saad tavaliste pöörlevate aluste ja ebaühtlase kuumutamisega hüvasti jätta. Kuna mikrolained jaotatakse ühtlaselt kogu ahjuõõnsuse peale, kuumutatakse ka toitu ühtlaselt ja kogu ulatuses. Edasijõudnud mikrolainete jaotussüsteem ei lase toidul teatud kohtades üle küpseda ja teistest kohtades tooreks jääda. Tulemus on täiuslikult ühtlane, mistõttu on toit ka tervislikum.
rohkem
lähedal

Inverter: pluss täielikult ühtlase küpsetamise eest

Invertertehnoloogia pakub edasijõudnud energia jaotamise meetodit. Pulseerimise asemel on tegevus ühtlane. Selle tulemusel säilitab toit paremini oma algse struktuuri, samuti vitamiinid ja mineraalid. Veelgi enam, toiduvalmistamise aeg on lühem ning energiakulu omakorda väiksem. Ühtlase energiatootmise eelised on eriti märgatavad soojendamisel, sulatamisel ja vedeliku kuumutamisel.
rohkem
lähedal
rohkem funktsioonevähem funktsioone

Tehnilised andmed

Gorenje+

Värv: Matt must

Käepideme värvus: Harjatud roostevaba terase värvi

Kombi mikrolaineahi - 50 l Super-size ahjuruumi ala

Ahju kasulik maht: 50 L

Ahju maksimaalne temperatuur: 250 °C

PerfectGrill

Elektrooniline temperatuuri kontroll

Kuumutamismeetodid:
Lower and upper heater
Lower heater
Upper heater
Infra heater
sulatamist
Infra heater with ventilator
Lower heater and fan
Lower heater with circular heater and fan
Small infra grill
Mikrolained
Mikrolained ja kuum õhk
Sulatamine
FastPreheat
AutoRoast
StayWarm
WarmPlate
Eco funktsioon

Kuivatus

SlowBake

Jogurtifunktsioon

Automaatprogrammid

MultiUse

Classic

MultiFlow 360º

Seguritehnoloogia

Invertertehnoloogia

Küpsetamine samaaegselt mitmel tasandil

1 madal emailitud küpsetuspann

Klaas praepann

Ahjurest

1x metalljuhikud

Termoelektriline kaitse

Kolmekordse klaasi- ja kaitsevõrega uks

SilverMatte email

Infrapunagrill: 2,200 w

Mikrolainete võimsus: 2,450 MHz

Mikrolainete võimsus: 1,000 W

Nominaalvõimsus: 3 kW

Mõõdud: 59.5 × 45.5 × 54.6 cm

Pakendi mõõdud: 63.5 × 54.1 × 68 cm

Niši mõõtmed (L × K × S): 56 × 45 × 55 cm

Neto kaal: 34.7 kg

Kogumass: 39 kg

Energiakulu ooterežiimis: 1 W

Toitepinge: 3,000 w

kood: 730148

EAN kood: 3838782093777

Lisad

Seotud tooted