GCC800B

GCC800B

Mõõdud: 59.5 × 45.5 × 40.5 cm
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

Autocappuccino: pluss tõelise aroomi eest

Nüüd saad nautida tõelist Itaalia kohvi vaid ühe nupuvajutusega. Lisaks teistele korralikult juhtpaneelile laotatud juhtnuppudele on Gorenje+ kohvimasinal eriline nupp, mis valmistab cappuccinot, mis on igas mõttes lihtsalt täiuslik. Seade surub vee läbi jahvatatud kohviubade nii, et see eraldab kogu aroomi ja loob täiuslikult ehtsa maitse. Sisseehitatud liugur võimaldab sul määrata piima vahustamise taseme, et saada kas kreemjat cappuccinot või klassikalist lattet.
rohkem
lähedal

Automaatne puhastamine käigu pealt

Kui su jook on valmis, vajuta vaid puhastamise nuppu CLEAN ja hoia seda paar sekundit all. Selle peale hakkab masin end automaatselt ise puhastama, et järgmiseks kasutuskorraks valmis olla! Automaatne käigu pealt puhastamine on Gorenje+ kohvimasinate eriline omadus. See mõjub antibakteriaalselt nii piimaotsikule kui ka sisemistele imamisvoolikutele. Iga kord, kui masina sisse või välja lülitad, peseb see samuti kohvijaoturi tilast välja kõik kohvijäägid. See välistab igasuguse lisapuhastamise vajaduse ning ei lase tiladel ummistuda. Kui vee kareduse tõttu tuleks eemaldada katlakivi, kuvatakse ekraanile eriline märk. Katlakivi eemaldamise programmi saab samuti vaid ühe nupuvajutusega aktiveerida. Kõiki kohvimasina eemaldatavaid osi võib pesta nõudepesumasinas. Üleliigne vesi juhitakse masina alaosas asuvasse spetsiaalsesse paaki. Tühjenda see, kui punane ujuk sellest märku annab.
rohkem
lähedal

Intensiivsus ja kogus: pluss sinu eelistuste eest

Kohvi intensiivsus ei sõltu üksnes kohviubade hulgast joogi sees; samuti sõltub see ubade jahvatusastmest. Võid usaldada automaatset funktsiooni või määrata jahvatusastme ise, et see vastaks sinu maitsele. Seetõttu pakub masin viite maitsevalikut: väga lahja, lahja, normaalne, kange ja väga kange. Automaatne jahvatatud kohviubade jaotur võimaldab sul valida lühikese joogi (ristretto), normaalse joogi (espresso) või pika joogi (lungo). Ja mis kõige toredam, saad ka oma naudingut jagada: masin saab korraga teha kaks tassi kohvi!
rohkem
lähedal

Täpselt õige kogus

Kohvi maitseb kõige paremini, kui see on tehtud värskelt jahvatatud kohviubadest. Gorenje+ laseb sul valida üheksa jahvatusastme vahel - eriti peenest eriti jämedani. Seade väljastab vastavalt sinu määratud sätetele automaatselt kohvioad nende konteinerist. Kohviubade konteinerile pääseb tänu pikendatavatele juhikutele hõlpsalt ligi. Konteinerisse saab lisada ka jahvatatud kohvi, et saaksid kiire kohvijoogi. Kui masinas saavad kohvioad otsa, kuvatakse ekraanile hoiatus. Ekraan annab sulle märku ka siis, kui pead tühjendama kohvipaksusahti, kuhu kohvipaks on tabletikujulisteks tükkideks pressitud.
rohkem
lähedal

Kasutaja kohandatud programm: pluss sinu lemmikaroomi eest

Vürtsita oma elu kohviga, mis on täpselt sinu maitse järgi! Gorenje+ kohvimasinad jätavad meelde sinu valitud maitse ja kohviubade koguse sätted. Määra oma lemmikmaitse jaoks vaid enda isiklik programm ning sobiv kogus kohvi. Järgmisel korral pead vaid sümbolit vajutama ja kohvimasin teeb kõik muu automaatselt ise. Sa leiad enda eelseadistatud programmid ja muud kohvi maitse sätted puutetundliku juhtimisega LCD-ekraanilt, mis kuvab funktsioone sinu valitud keeles. Maitset saad vastavalt oma eelistustele reguleerida kohvi valmistamise ajal. Gorenje+ sisseehitatud kohvimasinad paistavad silma oma suurepärase jõudluse ning tehnoloogiliselt arenenud, kuid samas lihtsate juhtnuppude poolest. Saad seda kasutada paljude erinevate jookide valmistamiseks. Lisaks kohvile saab sellega teha tee või teiste soojade jookide jaoks kuuma vett.
rohkem
lähedal

Tehnilised andmed

Must

Kell

Kohvivalmistusviis: kohvioad+eeljahvatatud kohvi

Automaatne cappuccino funktsioon

Kohaldatavad programmid

2 serveerimissuurust: 2

Piimavahu valmistamise võimalus

Kohviubade nõu: 200 grammi

Veenõu: 1.8 l

Veepumba võimsus: 15 baari

Sagedus: 50-60 Hz

Värv: Must

Mõõdud: 59.5 × 45.5 × 40.5 cm

Pakendi mõõdud: 65 × 53.5 × 51 cm

Niši mõõtmed (L × K × S; min–max): 56 × 45-45 × 55 cm

Neto kaal: 23 kg

Kogumass: 27.6 kg

Toitepinge: 1,350 w

kood: 438732

EAN kood: 3838942963810

Lisad

Seotud tooted