GP898B Integreeritud ahi - Pürolüüs

Integreeritud ahi - Pürolüüs GP898B

Integreeritud ahi - Pürolüüs Mõõdud: 59.5 × 59.5 × 54.6 cm
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Eriti avar ahju sisemus BigSpace

Eriti avar ahju sisemus BigSpace

Kuni 75-liitrise kasuliku mahutavusega ahjud võimaldavad viiel tasemel küpsetamist. Sellised ahjud mahutavad hõlpsalt ka 9-kilose kalkuni! 55-liitrise kasuliku mahutavusega kompaktahjud sobivad samuti suuremate lihatükkide grillimiseks ja isegi pagaritoodete või pitsade neljal erineval tasemel küpsetamiseks. Tänu uuenduslikule ühtlasele õhuringlusele sobivad need ahjud suurepäraselt isegi tomatite või õunte kuivatamiseks. Gorenje seadmete puhul on kaasneb jõudlusega alati ka energiatõhusus: ka kõige suuremad ahjud on turul ühed kõige säästlikumad.
rohkem
lähedal
_products/features/icon - Pürolüüspuhastus

Pürolüüspuhastus

Gorenje+ ahjude tippmudelitel on ka pürolüüspuhastuse funktsioon, mis aitab sul ahju väga lihtsalt laitmatult puhtaks saada, kasutades selleks üle 500 °C kõrget temperatuuri. Protsess on täielikult ohutu: puhastusprotsessi ajal suletakse ahju uks automaatselt ning selle neljakihiline kuumust peegeldav klaas koos esmaklassilise isolatsiooniga takistab ahju välispinna kuumenemist või kuumuse ülekandumist ümbritsevale mööblile. Kui valid selle funktsiooni, põletavad kõrge temperatuur, küttekeha uuenduslik toimimine ja nutikas ventilaatoriga juhitav õhuringlussüsteem ära kogu mustuse. Ahju ülaosas asuv spetsiaalne katalüsaator eemaldab automaatselt kõik puhastusprotsessi ajal tekkivad lõhnad ja suitsu. Pärast puhastamist pead allesjäänud mustuse vaid niiske lapiga ära pühkima. Ongi kõik! Ahi saab keskkonnasõbralikul moel laitmatult puhtaks.
rohkem
lähedal
_products/features/icon - MultiFlow 360° ühtlane õhuringlus

MultiFlow 360° ühtlane õhuringlus

Erinevate roogade erinevatel tasanditel ühtlaseks läbiküpsetamiseks on vaja täiuslikku kuuma õhu või auru ringlust. Gorenje MultiFlow 360° süsteem tagab, et õhuringlus oleks ahju sisemuse igas nurgas optimaalne. Spetsiaalne perforeeritud 3D tagasein võimaldab nutikat mitmesuunalist õhuvoogu. Koostöös ventilaatoriga on selle tulemuseks õhu- või aururinglus, mis kuumutab toitu ja küpsetab selle ühtlaselt läbi, sõltumata tasandist, millele küpsetusnõu on asetatud.
rohkem
lähedal

Rohkem tasandeid, rohkem maiuseid

Valmistada mitu rooga korraga? Miks mitte? Gorenje+ ahjudes saab küpsetusaluseid paigaldada viiele erinevale kõrgusele (45cm ahjudes neljale) ning küpsetada kolmel kõrgusel samaaegselt. Mitmel tasandil korraga küpsetamise eelised tulevad eriti selgelt välja koos MultiFlow360° süsteemiga, mis tagab, et toit küpseb ühtlaselt ja samal ajal ka kiiremini, kulutades samal ajal vähem energiat.
rohkem
lähedal

Elegantne ja pehme ukse sulgumine GentleClose

Pehmest puudutusest piisab, et ahju uks lihtsalt, pehmelt, vaikselt ja elegantselt sulgeda. See mugavusfunktsioon põhineb täielikult uksehingede uuel ehitusel. Veelgi täiustatud GentleClose'i süsteem on üks kõige elegantsemaid lahendusi sinu köögis. Täiuslik ehituslahendus tagab ka kauakestva vastupidavuse.
rohkem
lähedal

Täielikult väljatõmmatavad teleskoopsiinid

Täielikult väljatõmmatavad teleskoopsiinid annavad sulle parema ülevaate ning tagavad turvalisuse, kui küpsetusaluseid kahele või kolmele kõrgusele sisestad või sealt välja võtad. Enamikel mudelitel on standardvarustuses juhikud, mis vähendavad küpsetusalustega toimetades põletusohtu ja lihtsustavad nii aluse asetamist soovitud kõrgusele kui ka aluste ahjust välja võtmist. Teistel mudelitel on sellised juhikud saadaval lisavarustusena.
rohkem
lähedal

Ahju külgseina jahutamine DynamiCoolingu süsteemiga

Soojusandurid juhivad ahju välisseinte automaatset jahutussüsteemi, kuni temperatuur langeb alla 60°C. DynamiCoolingu süsteem tagab, et ahju välisseinte temperatuur oleks kogu aeg sobivalt madal. Spetsiaalne ventilaator ahju korpuses segab ümbritsevat õhu ahjust tuleva kuuma õhuga, et jahutatud õhk pidevalt seadme välisseinte all ringleks. See süsteem ei lase mööblil üle kuumeneda isegi kõige kõrgema temperatuuriga protsesside, nagu pürolüüspuhastuse ajal.
rohkem
lähedal

Tõhusad ja ohutud PerfectGrilli küttekehad

Hoolikalt läbimõeldud küttekehade asetus aitab saavutada ka suurepäraseid küpsetustulemusi. Üks suur ja teine väiksem infrapuna küttekega on asetatud õõnsusesse ahju laes. Nii on nad ohutult ära paigutatud, et sa ennast kogemata neid puudutades ära ei põletaks. Kuna küttekehad on asetatud erinevatele kõrgustele, on kuumutamine ühtlasem ja alati optimaalne. Selline küttekehade asetus muudab ahjud turvalisemaks ja tõhusamaks. Enamikes mudelites saab ülemist küttekeha isegi allapoole lasta, et lihtsustada ahju puhastamist.
rohkem
lähedal

Küpsust kontrollib toidutermomeeter

Gorenje+ valitud mudelitel on spetsiaalne lihatermomeeter. Termomeeter sisestatakse lihatüki sisse ja määratakse soovitud sisetemperatuur. Näidik ahju juhtpaneelil annab märku, kui liha on valmis. Tänu lihatermomeetrile on sinu praad alati täiuslik.

Uus eriti vastupidav email

Ahjuõõnsuse emaili uhiuus idee ja koostis - SilverMatte'i hõbematt viimistlus - muudab ahju ja küpsetusalused vastupidavaks isegi ka kõige kõrgema temperatuuri, mikrolainete ja ahju suhtes. Email ei sisalda mingeid mikropoore; selle hämmastavalt sile pind on kriimustuskindel. See email ei lase rasval kleepuda või sisse kõrbeda, parandades nii bakterioloogilist puhtust ja muutes puhastamise ülilihtsaks. Emaili särav värv parandab ülevaadet ahju sisemusest ning SilverMatte'i hõbemati viimistluse temperatuuriomadused aitavad kaasa energia tõhusamale kasutamisele. Kõiki uue emailiga kaetud küpsetusaluseid võib kasutada igat tüüpi ahjudes, sh Gorenje+ pürolüüs- ja auruahjudes.
rohkem
lähedal

Märgatavalt suurem küpsetusala SuperSize

Avaramad ahjud võimaldavad sul valmistada suuremat kogust toitu - mitte ainult ühtlase õhuringluse tõttu kõigil tasanditel, vaid ka tänu 46 cm laiustele küpsetusalustele. Uuenduslikud lahendused muudavad sisemuse avaramaks ning ahju laiust kasutatakse täielikult ära. Igal küpsetusalusel on rohkem ruumi ja esmaklassiline tehnoloogia tagab, et toit küpseb igal tasandil ühtlaselt läbi.
rohkem
lähedal
rohkem funktsioonevähem funktsioone

Tehnilised andmed

Gorenje+

Energiaklass: A+

Värv: Matt must

Käepideme värvus: Harjatud roostevaba terase värvi

Multifunktsionaalne ahi - 71 l Super-size ahjuruumi ala

Ahju kasulik maht: 71 L

Ahju maksimaalne temperatuur: 300 °C

PerfectGrill

Elektrooniline temperatuuri kontroll

Kuumutamismeetodid:
Lower and upper heater
Lower heater
Upper heater
Infra heater
sulatamist
Infra heater with ventilator
Lower heater and fan
Lower heater with circular heater and fan
Small infra grill
Defrost
FastPreheat
AutoRoast
StayWarm
WarmPlate
Pürolüüs
Eco funktsioon

Kuivatus

SlowBake

Jogurtifunktsioon

Automaatprogrammid

GentleClose

MultiFlow 360º

Küpsetamine samaaegselt mitmel tasandil

1 sügav emailitud pann

Madal roostevaba teraspann x2

Klaas praepann

Ahjurest

Lihatermomeeter

1x metalljuhikud

Termoelektriline kaitse

UltraCoolDoorQuadro+

PyrolyseSupreme

SilverMatte email

Energiakulu: 0.69 kWh (ventilaatoriga), 1 kWh (tavaline)

Infrapunagrill: 2,700 w

Nominaalvõimsus: 3.4 kW

Mõõdud: 59.5 × 59.5 × 54.6 cm

Pakendi mõõdud: 63.5 × 69.1 × 68 cm

Niši mõõtmed (L × K × S): 56.4 × 59 × 55 cm

Neto kaal: 43.8 kg

Kogumass: 48.1 kg

Energiakulu ooterežiimis: 1 W

Toitepinge: 3,400 w

kood: 730140

EAN kood: 3838782093692

Lisad

Seotud tooted