BCS798S24X

BCS798S24X

Mõõdud: 59,5 × 59,5 × 54,6 cm
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - HomeMade Plusi kuju

HomeMade Plusi kuju

Täiuslik ahi professionaalsete tulemuste saavutamiseks
Nüüd veelgi ruumikamal ahjul on ovaalne kuju, mis jäljendab edukalt traditsioonilisi puuküttega ahjusid. See kuju võimaldab optimaalset õhuringlust, mis ümbritseb toitu täielikult, muutes selle seest õrnaks ja mahlaseks ning väljast hämmastavalt krõbedaks. 71-liitrises, süvendatud külgedega õõnsuses jaotub õhk veelgi paremini, vähendades jahedate kohtade esinemist, mis takistavad ühtlast pruunistumist. Spetsiaalne õhuringluse dünaamika loob suurepärased tingimused professionaalseks toiduvalmistamiseks ühel või mitmel tasandil korraga.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Sous-vide

Sous-vide

Üks samm õrna ja mahlase toiduni.
Sous-vide tähendab lihtsat, kuid samas maagilist trikki: vaakumkotis küpsetamist. Toitu valmistatakse viisil, mis säilitab vitamiine, mineraale ja teisi toitaineid. Kuna toitu valmistatakse vaakumis ja madalal temperatuuril, on liha alati seest mahlane ja õrn ning köögiviljad on krõmpsuvad ja säilitavad oma algse kuju. See protsess on võimalik Gorenje kombineeritud auruahjudega.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Automaatprogrammid

Automaatprogrammid

»Vali, puuduta, valmis«
Gorenje ahjudel on täisautomaatsed küpsetusprogrammid ning rohkem kui 80 retsepti, mille seast valida. Nii sobivad need täiuslikult ka algajatele. Automaatrežiimi saladus on tegelikult päris lihtne – kõik parameetrid, nagu aeg, temperatuur ja küttekehad, on automaatselt seadistatud. Kasutaja peab vaid toidu tüübi ja kaalu valima ning ahju käivitama. Ahi teeb ülejäänu.
Vähem
lähedal

MultiLevel mitmel tasandil küpsetamine

Korraga valmib mitu toitu
MultiFlow 360˚ ja HomeMade kuju kooslus teatud Gorenje ahjudes aitab saavutada ka kõige keerulisema eesmärgi: korraga kuni viiel restil toidu valmistamine. Hea uudis on see, et maitsed ja lõhnad ei segune. Nutikas õhu ringlemine küpsetab toidu ühtlaselt läbi igal tasandil. Kuna ahi mahutab rohkem, on sul toidust ka suurepärane ülevaade.
Vähem
lähedal

Suur mahutavus – BigSpace

Rohkem ruumi suurema küpsetamisvabaduse jaoks
Gorenje ahjude uue põlvkonna ülaosa on spetsiaalse kujuga. Nüüd ringleb optimeeritud õhuvool ahjus veelgi suuremas mahus ja täiesti vabalt. Suurem mahutavus võimaldab kasutada suuremaid ahjupanne ja valmistada suuremaid toidukoguseid, samas kui ahju välismõõtmed on jäänud samaks. Varasema 3 asemel võimaldab ahi nüüd kasutada ühekorraga 5 resti. Mahutavus on vahemikus 75 l standardsetel ahjudel ja 53 l mikrolaineahjudel, mis on turul saadaolevatest suurimate hulgas.
Vähem
lähedal

Dehüdreerimine

Suurepärane toit alati käepärast
Kuivatatud liha, puu- ja köögivilju ning ürte saab kodus kiirelt valmistada. Dehüdreerimine on võimalik korraga kuni 5 restil.

Jogurt

Lihtne tee tervislike asjadeni
Võib-olla te veel ei tea, et ka jogurtit saab ahjus valmistada. Kodune jogurt valmib temperatuuril 40 ˚C umbes 3 tunniga paari Gorenje tarviku kaasabil.

PureSteami aur

Vett pole, üksnes aur
Gorenje kombineeritud auruahjul on suurepärane aurufunktsioon, mis toodab veetilkadeta auru. Tänu aurugeneraatorile, mis eraldab aurust vee, jättes selle täielikult puhtaks, pole Gorenje auruahju sisemuses üldse vett. Puhta auru pilv ulatub üle kogu ahju, sisaldamata ühtegi veetilka, mis võivad toidu vesiseks muuta ja sedasi ära rikkuda. Samuti sobib see täiuslikult sulatamiseks, sest soe aur ümbritseb toitu ühtlaselt, tekitamata ühtegi liiga kuuma punkti.
Vähem
lähedal

MultiSteam 360° aur

Terviklik lähenemine aurutamisele.
Auruahjudes kasutatakse sama ventilatsioonisüsteemi, mida tavalistes ahjudeski – MultiFlow 360° süsteemi. Kui aur siseneb läbi mitme avause ahju sisemusse, jaotab spetsiaalne ventilaator auru ühtlaselt, andes toidule pehme ja hõrgu konsistentsi. Kogu küpsetusprotsessi jaoks piisab ühest veepaagist, seega pole ahju lisaavausi vaja. See säästab aega ja energiat ning parandab üldist aurutamistulemust.
Vähem
lähedal

SuperSize

XXL trays fit in any oven
More spacious ovens allow you to cook a larger quantity of food – not only because of even air circulation at all levels, but also because of the 46cm wide baking trays in both standard and compact ovens. Innovative solutions allow a larger interior and the oven width is fully used. There is more space on each baking tray and the superior technology makes sure the food is cooked evenly on all levels.
Vähem
lähedal

MeatProbe

Perfectly roasted, every time
By controlling the temperature inside the meat, the MeatProbe manages the entire process and even activates the alarm when the time is right.

SlowBake

A very slow way to perfection
SlowBake bakes food at low temperatures for up to 6 hours. Due to the long preparation periods, meat and fish are softened but retain their juiciness, aroma and nutrients.
rohkem funktsioonevähem funktsioone

Tehnilised andmed

Product line: Superior Line

Energiaklass: A+

Värv: Inox

Käepideme värvus: Harjatud roostevaba terase värvi

Juhtimispaneeli materjal: Klaas ja roostevaba teras

TouchFree roostevaba teras

Ahju kasulik maht: 73 L

Ahju maksimaalne temperatuur: 230 °C

PerfectGrill

Elektrooniline temperatuuri kontroll

Kuumutamismeetodid:
Lower and upper heater
Lower heater
Upper heater
Infra heater
sulatamist
Infra heater with ventilator
Lower heater and fan
Lower heater with circular heater and fan
Small infra grill
Defrost
FastPreheat
AutoRoast
AquaClean
StayWarm
WarmPlate
Eco funktsioon

Kuivatus

SlowBake

Jogurtifunktsioon

Automaatprogrammid

GentleClose

PureSteam

MultiSteam 360º

MultiFlow 360º

Katlakivi eemaldamine

Küpsetamine samaaegselt mitmel tasandil

Perforeeritud aurupann

1 sügav emailitud pann

1 madal emailitud küpsetuspann

Ahjurest

Lihatermomeeter

Veereservuaari maht: 1,3 L

Termoelektriline kaitse

UCDQ - Ultra Cool Door Quadro

SilverMatte email

Energiakulu: 0,7 kWh (ventilaatoriga), 0,96 kWh (tavaline)

Infrapunagrill: 2.700 w

Nominaalvõimsus: 3,4 kW

Mõõdud: 59,5 × 59,5 × 54,6 cm

Pakendi mõõdud: 63,5 × 69,1 × 68 cm

Niši mõõtmed (L × K × S): 56 × 59 × 55 cm

Neto kaal: 42,4 kg

Kogumass: 46,7 kg

Energiakulu ooterežiimis: 1 W

Toitepinge: 3.400 w

kood: 730134

EAN kood: 3838782093630

Lisad

Seotud tooted