BCS747S34X

BCS747S34X

IconTouch Mõõdud: 59.5 × 59.5 × 54.6 cm
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - HomeMade Plusi kuju

HomeMade Plusi kuju

Täiuslik ahi professionaalsete tulemuste saavutamiseks
Nüüd veelgi ruumikamal ahjul on ovaalne kuju, mis jäljendab edukalt traditsioonilisi puuküttega ahjusid. See kuju võimaldab optimaalset õhuringlust, mis ümbritseb toitu täielikult, muutes selle seest õrnaks ja mahlaseks ning väljast hämmastavalt krõbedaks. 71-liitrises, süvendatud külgedega õõnsuses jaotub õhk veelgi paremini, vähendades jahedate kohtade esinemist, mis takistavad ühtlast pruunistumist. Spetsiaalne õhuringluse dünaamika loob suurepärased tingimused professionaalseks toiduvalmistamiseks ühel või mitmel tasandil korraga.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Sous-vide

Sous-vide

Üks samm õrna ja mahlase toiduni.
Sous-vide tähendab lihtsat, kuid samas maagilist trikki: vaakumkotis küpsetamist. Toitu valmistatakse viisil, mis säilitab vitamiine, mineraale ja teisi toitaineid. Kuna toitu valmistatakse vaakumis ja madalal temperatuuril, on liha alati seest mahlane ja õrn ning köögiviljad on krõmpsuvad ja säilitavad oma algse kuju. See protsess on võimalik Gorenje kombineeritud auruahjudega.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - MultiLevel mitmel tasandil küpsetamine

MultiLevel mitmel tasandil küpsetamine

Korraga valmib mitu toitu
MultiFlow 360˚ ja HomeMade kuju kooslus teatud Gorenje ahjudes aitab saavutada ka kõige keerulisema eesmärgi: korraga kuni viiel restil toidu valmistamine. Hea uudis on see, et maitsed ja lõhnad ei segune. Nutikas õhu ringlemine küpsetab toidu ühtlaselt läbi igal tasandil. Kuna ahi mahutab rohkem, on sul toidust ka suurepärane ülevaade.
Vähem
lähedal

Suur mahutavus – BigSpace

Rohkem ruumi suurema küpsetamisvabaduse jaoks
Gorenje ahjude uue põlvkonna ülaosa on spetsiaalse kujuga. Nüüd ringleb optimeeritud õhuvool ahjus veelgi suuremas mahus ja täiesti vabalt. Suurem mahutavus võimaldab kasutada suuremaid ahjupanne ja valmistada suuremaid toidukoguseid, samas kui ahju välismõõtmed on jäänud samaks. Varasema 3 asemel võimaldab ahi nüüd kasutada ühekorraga 5 resti. Mahutavus on vahemikus 75 l standardsetel ahjudel ja 53 l mikrolaineahjudel, mis on turul saadaolevatest suurimate hulgas.
Vähem
lähedal

PureSteami aur

Vett pole, üksnes aur
Gorenje kombineeritud auruahjul on suurepärane aurufunktsioon, mis toodab veetilkadeta auru. Tänu aurugeneraatorile, mis eraldab aurust vee, jättes selle täielikult puhtaks, pole Gorenje auruahju sisemuses üldse vett. Puhta auru pilv ulatub üle kogu ahju, sisaldamata ühtegi veetilka, mis võivad toidu vesiseks muuta ja sedasi ära rikkuda. Samuti sobib see täiuslikult sulatamiseks, sest soe aur ümbritseb toitu ühtlaselt, tekitamata ühtegi liiga kuuma punkti.
Vähem
lähedal

MultiSteam 360° aur

Terviklik lähenemine aurutamisele.
Auruahjudes kasutatakse sama ventilatsioonisüsteemi, mida tavalistes ahjudeski – MultiFlow 360° süsteemi. Kui aur siseneb läbi mitme avause ahju sisemusse, jaotab spetsiaalne ventilaator auru ühtlaselt, andes toidule pehme ja hõrgu konsistentsi. Kogu küpsetusprotsessi jaoks piisab ühest veepaagist, seega pole ahju lisaavausi vaja. See säästab aega ja energiat ning parandab üldist aurutamistulemust.
Vähem
lähedal

SuperSize

XXL trays fit in any oven
More spacious ovens allow you to cook a larger quantity of food – not only because of even air circulation at all levels, but also because of the 46cm wide baking trays in both standard and compact ovens. Innovative solutions allow a larger interior and the oven width is fully used. There is more space on each baking tray and the superior technology makes sure the food is cooked evenly on all levels.
Vähem
lähedal

Tehnilised andmed

Superior Line

Energiaklass: A+

Värv: Inox

Käepideme värvus: Harjatud roostevaba terase värvi

Juhtimispaneeli materjal: Klaas ja roostevaba teras

Ahju kasulik maht: 73 L

Ahju maksimaalne temperatuur: 230 °C

Elektrooniline temperatuuri kontroll

IconTouch

Kuumutamismeetodid:
Lower and upper heater
Infra heater
sulatamist
Infra heater with ventilator
Lower heater with circular heater and fan
Defrost
FastPreheat
AquaClean
Eco funktsioon

GentleClose

PureSteam

MultiSteam 360º

MultiFlow 360º

Katlakivi eemaldamine

Küpsetamine samaaegselt mitmel tasandil

Ahjuvalgustus: Valgustus

Perforeeritud aurupann

1 sügav emailitud pann

1 madal emailitud küpsetuspann

Ahjurest

Veereservuaari maht: 1.3 L

Termoelektriline kaitse

UCDQ - Ultra Cool Door Quadro

Uksesulgur

SilverMatte email

Energiakulu: 0.7 kWh (ventilaatoriga), 0.96 kWh (tavaline)

Infrapunagrill: 2,700 w

Nominaalvõimsus: 3.4 kW

Mõõdud: 59.5 × 59.5 × 54.6 cm

Pakendi mõõdud: 63.5 × 69.1 × 68 cm

Niši mõõtmed (L × K × S): 56 × 59 × 55 cm

Neto kaal: 42.3 kg

Kogumass: 46.6 kg

Energiakulu ooterežiimis: 1 W

Toitepinge: 3,400 w

kood: 591552

EAN kood: 3838782021954

Lisad

Seotud tooted