Hood featuresAbikäsi ülalt
Gorenje õhupuhastid – tehnoloogiliselt kõrgtasemelised seadmed, mida iseloomustab suurepärane disain – ühendavad omavahel kaks funktsiooni. Nad on tänapäevainimesele suurepärased kaaslased – nad annavad oma panuse tervislikuma elukeskkonna loomisse, eemaldavad tõhusalt halva lõhna ning teevad oma tööd vaikselt ja usaldusväärselt. Gorenje õhupuhastid on valmistatud väga kvaliteetsetest materjalidest ning pakuvad söögivalmistamise ja puhastamise ajal parimat kasutajakogemust ja silmailu.

Perfect care

Õhu reguleerimine – AdaptAir

Ei mingeid lõhnu. Üksnes õhk.
Peagi patenteeritav tehnoloogia AdaptAir võimaldab kogu õhupuhasti pinna ulatuses täiesti ühtlast õhutõmmet. Aur, ebameeldivad lõhnad ja mustus ei kuulu enam köögi õhu juurde.
_products/features/icon - Filtrid

Filtrid

Polüuretaanvahu eelised
Ainulaadset AdaptAir’i ja alumiiniumist rasvafiltreid on täiustatud spetsiaalse polüuretaanvahuga, mis kõrvaldab kuni 98% kõigist rasvaosakestest ja muust mustusest. Seejuures säilib õhupuhastil A-klassi imemistõhusus.
_products/features/icon - LED-valgusti

LED-valgusti

Vaata, mida sa küpsetad
LED-valgusti valgustab pliiti suurepäraselt ja väga tõhusalt ning osutub sinu köögis väga oluliseks, esteetiliseks ja funktsionaalseks elemendiks. Selle kasulik eluiga on 30 korda pikem kui tavalistel pirnidel ning see säästab kümme korda rohkem energiat.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Puutekindel kate

Puutekindel kate

Läikiv ja sõrmejälgedeta viimistlus
Kõik roostevabast terasest pinnad on kaetud erilise puutekindla TouchFree kihiga, mis takistab pinnale sõrmejälgede tekkimist, muutes selle alati läikivaks ning koristamise palju lihtsamaks.
_products/features/icon -

_products/features/icon -

_products/features/icon - Müratase

Müratase

Rohkem võimsust ja vähem müra
Kaasaja kodude uus keskpunkt on köök, kus omakorda on põhitähelepanu õhupuhastaja tekitataval müral. Viimaste aastate jooksul on õhupuhastajad märkimisväärselt võimsamaks muutunud ning paljudes Gorenje õhupuhastites kasutatakse järjest enam heli neelavaid materjale.
Vähem
lähedal

Smart solutions

AdaptTech

Automaatne ventilaatori töö
Automaatsele töörežiimile lülitatult tajub spetsiaalne sensor ebapuhtuse taset, auru, niiskust ja gaase ning reageerib vastavalt. Ventilaatori kiirust kohandatakse automaatselt vastavalt vajadusele ning vajaduse puudumisel lülitub ventilaator täiesti välja.
_products/features/icon - Protsessi automatiseerimise süsteem

Protsessi automatiseerimise süsteem

Nutikas ja täpselt suunatud imemine vähema müraga
See uuenduslik perimeetriline tõmbesüsteem ei ime õhku üksnes keskmise osa kaudu, vaid tõmme toimub ka külgedelt. Tänu sellele vähenevad ühteaegu nii energiakulu kui ka müra. Selle tulemusel on õhutõmme tunduvalt efektiivsem.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Puudutus roostevabal pinnal

Puudutus roostevabal pinnal

Kõik on teie kontrolli all
Gorenje kaasaegne sensortehnoloogia võimaldab Teil juhtida roostevabast terasest õhupuhastit vaid sõrmeotste abil. Kuna kõik on peidetud roostevabast terasest pinna alla, jääb kogu välispind oma puhaste ja lihtsate vormidega perfektselt siledaks.
Vähem
lähedal
_products/features/icon -

_products/features/icon - Inverter PowerDrive

Inverter PowerDrive

Tähelepanuväärne võimsus, suur efektiivsus
The powerful motor is brushless, which eliminates mechanical tension, friction, or wear. The results are better, power savings are higher, and the function is notably quieter.
_products/features/icon -

Perfect user experience

_products/features/icon - SliderTouch

SliderTouch

Lihtne reguleerida
Spetsiaalne uuenduslik liugur võimaldab muuta lihtsalt ja kiiresti töövõimsust ja valgustugevust.

_products/features/icon -

_products/features/icon -