Microwave oven featuresA MULTITALENTED OVEN

Mikrolaineahi on igas tänapäevases köögis asendamatu abivahend. See võimaldab valmistada maitsvat ja tervislikku toitu, olles teile abiks elu kiirteel. Täiustatud tehnoloogia tagab, et toit sulatatakse või soojendatakse ühtlaselt. Lisaks mikrolainetele saab nendes seadmetes toitu valmistada ka grilli või kuuma õhuga.

Nii saab integreeritud mikrolaineahju kasutada ka traditsioonilise ahjuna. Pole vaja öeldagi, et ka nende seadmete välimus on muljetavaldav. Nende disain sobib kokku Gorenje teiste integreeritud kodumasinate perekonnaga.

Invertertehnoloogia

Õrn mikrolainetöötlus maitsvama toidu saamiseks
Tänu invertertehnoloogiale jaotatakse energia pulseerimise asemel ühtlaselt. Selle tulemusel säilitab toit oma algse struktuuri, sealhulgas vitamiinid, mineraal- ja kiudained.Ühtlase energiajaotuse eelised on eriti teretulnud toidu ülessoojendamisel või sulatamisel ning vedelike kuumutamisel. Mikrolainetega töötlemise aeg on lühem, mis vähendab ka energiakulu.
_products/features/icon - Seguritehnoloogia

Seguritehnoloogia

Koht igas suuruses küpsetusnõudele
Seguritehnoloogia võimaldab panna standardsuuruses ahjupanni mikrolaineahju. Kasutatakse ära ahju kogu laiust, nii et võite hüvasti jätta pöörlevate aluste ja ebaühtlase kuumutamisega. Kuna mikrolained jaotatakse kogu ahju sisemuses ühtlaselt, kuumutatakse toitu igalt poolt võrdselt. Täiustatud mikrolainete jaotamise süsteem ei lase toidul mõnes kohas üle küpseda ja teistes kohtades tooreks jääda. Segurifunktsioon on saadaval nii kombineeritud kui ka standardsetes mikrolaineahjudes.
Vähem
lähedal
_products/features/icon -

_products/features/icon - AquaClean

AquaClean

Lihtne igapäevane puhastamine
Tänu uute Gorenje ahjude sisemuses olevale täiesti uuele emailile on AquaClean'i funktsiooni oluliselt täiustatud. AquaClean on suureks abiks ahju sisemuse puhastamisel. Tarvis on vaid valada pool liitrit vett ahjupannile ja lülitada AquaClean sisse. Kõigest 30 minutiga on tulemused näha nii kogu ahju pinnal kui ka ahjupannidel. Plekid ja rasv on pehmemad ja need saab hõlpsamini maha pühkida.
Vähem
lähedal

Automaatmenüü

Paljudel mudelitel on (automaat)menüüd ehk palju eelseadistatud programme, mis võimaldavad teatud roogade veelgi lihtsamat valmistamist. Vali vaid toidu tüüp ja sisesta selle kaal ning ahi reguleerib automaatselt küpsetusvõimsust ja -aega. Kui kasutad oma lemmikroa valmistamiseks kindlat protseduuri, on kasutaja programmide mälu funktsioon sinu jaoks eriti kasulik. Selle abil saab roa valmistamise protsessi salvestada ja hiljem vaid ühe nupuvajutusega seda korrata.
Vähem
lähedal

Eelseadistatud programmid ja mälufunktsioon

Mitmetel mudelitel on (automaat)menüüd koos eelseadistatud retseptidega, et muuta teatud roogade valmistamine veelgi lihtsamaks. Sina valid ahjul toidu tüübi, mida soovid valmistada, ja sisestad selle kaalu ning ahi valib automaatselt täiusliku programmi ja aja, millega saavutada optimaalsed tulemused. Sinu lemmikroogade valmistamisel kulub marjaks ära mälufunktsioon: vaid ühe nupuvajutusega pakub ahi sulle alati täiuslikke tulemusi.
Vähem
lähedal

_products/features/icon -