VS120E

VS120E

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Säilitamine on nüüd lihtne

Säilitamine on nüüd lihtne

Esmaklassiline toidusäilitamine
Gorenje vaakumpakendaja on tänu oma stiilsele disainile ja kasutuslihtsusele täiuslik koogitarvik. See kulub marjaks ära erinevate toitude säilitamisel - eelküpsetatud lihade pakendamisest kuni kala ja liha lõhnavaba hoiustamiseni.
_products/features/icon - Kompaktne disain

Kompaktne disain

Väike ja korrektne
Tänapäevased vaakumpakendajad pole enam nii suured ja kogukad nagu minevikus. Gorenje vaakumpakendajad on kompaktse suuruse ning stiilse ja atraktiivse disainiga. Nad ei võta su köögi tööpinnal palju ruumi. Lisaks on neil toitejuhtme hoiustamise sektsioon, et sa ei peaks sassiläinud juhtmete pärast muretsema.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Kuiva ja vedela toidu funktsioon

Kuiva ja vedela toidu funktsioon

Värskest kuni marineeritud toiduni
Pakendab nii kuiva kui ka vedela toidu. Vaakumkotid ei lase mahlasusel ja aroomil kaotsi minna. Toit sobib täiuslikult ka vaakumkotis (sous-vide) küpsetamiseks.
_products/features/icon - Tavaline või vaakumpakend

Tavaline või vaakumpakend

Täiesti sinu valik
Nüüd saad oma toitu säilitada ühe nupuvajutusega. Hoolimata sellest, kas soovid oma toitu tavapäraselt või vaakumis pakendada, teeb masin seda sinu eest. Aseta vaid toit kotti ja vajuta kas tavaline pakendamine või vaakumpakendamine. Neist viimatimainitu imab toidu ümbert välja kogu õhu ja kui vaakumpakendi näidik on välja lülitatud, on vaakupakendamise protsess lõppenud. Kui kott on õhukindlalt suletud, kaitseb see toitu saastumise eest.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Mittetoidukaupade pakendamine

Mittetoidukaupade pakendamine

Paranda oma korrastamisoskuseid
Gorenje vaakumapakendajat saab kasutada ka mittetoiduainetega. See on suurepärane abilne asjade korrastamisel ning sobib täiuslikult välitegevustel vajaminevate hädaabikomplektide veekindlaks tegemiseks.

Tehnilised andmed

Mõõdud: 36,5 × 7,5 × 14 cm

Pakendi mõõdud: 37,5 × 20,5 × 10 cm

Neto kaal: 1,5 kg

Kogumass: 2,3 kg

Toitepinge: 120 w

kood: 562496

EAN kood: 3838942128943

Lisad

Seotud tooted