SM703GCG

SM703GCG

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - LIFE kollektsioon

LIFE kollektsioon

Uuri kollektsiooni lähemalt
Meie eesmärk on pakkuda praktilisi ideid, mis muudavad igapäevased kohustused veidi kergemaks, elu lihtsamaks ja meeldivamaks. Töötasime välja lahendused, millest koosneb Life Simplified kollektsioon. Ja nüüd lõime kollektsiooni nimega Life. Pakume sulle tõhusaid, lihtsalt kasutatavaid ja hoolikalt läbimõeldud disainiga väikeseid köögiabilisi. Uuri kollektsiooni lähemalt ja tee valik smuutimasina, lauagrilli, võileivagrilli, käsimikseri, käsiblenderi või toidukuivati vahel, mis kõik omavahel sobivad.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Mitmekülgne

Mitmekülgne

Lihtne kasutada ja puhastada
Sina valid. Sisesta võileiva- või grillplaadid ja asenda need, kui soovid teha maitsvaid vahvleid. Plaate saab hetkega vahetada. Kõik plaadid on valmistatud tugevast alumiiniumisulamist ja kaetud mittekleepuva kattega. Kui plaadid maha jahtuvad, pühi neid vaid puuvillase lapiga.
_products/features/icon - Automaattemperatuur

Automaattemperatuur

Ühtlane kuumutamine
Automaatse temperatuurijuhtimisega ei pea sa muretsema, et temperatuur on võileibade või vahvlite küpsetamiseks liiga madal või kõrge. Sina pead valima vaid küpsusastme - kerge, keskmine või väga küps - seades küpsetusaja.
_products/features/icon - Mittekleepuv kate

Mittekleepuv kate

Lihtne puhastada
Kõik kolm plaadikomplekti on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumisulamist ja kaetud mittekleepuva kattega. See ei lase toidul plaatide külge kleepuda ja ära kõrbeda ning võimaldab rasvavaba küpsetamist. Samuti muudab see puhastamise lihtsamaks. Pärast kasutamist ja plaatide jahtumist pühi need puuvillase lapiga puhtaks ning nad ongi järgmiseks kasutamiseks valmis.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Toitejuhtme hoiustamine

Toitejuhtme hoiustamine

Lõpp juhtmesegadusele
Tänu nutikale disainile ei lähe juhtmed enam sassi. Juhtme tagasikerija on alusesse sisseehitatud, muutes juhtmehalduse lihtsaks.

Tehnilised andmed

Mõõdud: 23.1 × 9.5 × 23.5 cm

Pakendi mõõdud: 25.5 × 13.2 × 28.8 cm

Neto kaal: 2 kg

Kogumass: 2.4 kg

Toitepinge: 700 w

kood: 733351

EAN kood: 3838782178450

Lisad

Seotud tooted