KR1800SDP

KR1800SDP

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Muudetava poolsusega plaadid

Muudetava poolsusega plaadid

Lõputud võimalused
Kahepoolsed ja eemaldatavad plaadid (üks grilltriipude ja teine lameda pinnaga) muudavad selle grilli äärmiselt mitmekülgseks ja annavad suurepäraseid tulemusi, mida iganes sa ka valmistad - pruunistatud biifsteegist kuni õrnalt grillitud köögiviljadeni. Saad kasutada triipudega grillplaate, et saada täiuslikke grillitriipe või lamedaid küpsetusplaate munade ja pannkookide praadimiseks.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Kolm grilliasendit

Kolm grilliasendit

Sobib täiuslikult igale maitsele
Lühike küpsetusaeg, võimas ja ühtlaselt jaotunud kuumus ning vahetu kontakt nii alumise kui ka ülemise grill- või küpsetusplaadiga teevad sellest grillist ideaalse seadme, millega küpsetada toitu, millel on sinu soovitud grillimistriibud Võimalus tõsta ülemist grillimisasendit ja hoida seda seal kulub marjaks ära siis, kui kuumutad võileibu või valmistad gratääni. Grilli saab ka täielikult avada, et grillimisala juurde saada.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Temperatuurisäte

Temperatuurisäte

Alati suurepärased tulemused
Termostaadi valiku säte võimaldab grillida täpselt määratud temperatuuril, et saavutada alati suurepärased tulemused. Temperatuuri saad valida nelja taseme vahel. Kui saavutatud on määratud temperatuur, lülitub kontrolltüli välja. Grillplaadid kuumenevad kiiresti, säästes sulle hulga väärtuslikku aega.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Mittekleepuv kate

Mittekleepuv kate

Tervislik grillimine igasuguse rasvaineta
Spetsiaalne graniitefektiga kate ei lase toidul grill- või küpsetusplaadi külge kleepuda, võimaldades tervislikult ja rasvavabalt grillida toitu, mis säilitab kõik oma toitained, aroomi ja värvi. Kui grillplaadid maha jahtuvad, pead need vaid puuvillase lapiga puhtaks pühkima.
_products/features/icon - Loomuliku maitse lukustamine

Loomuliku maitse lukustamine

Alati maitsev toit
Tagab kiire ja tervisliku liha- või kalaroa või maitsva kuuma võileiva. Lühike küpsetusaeg, intensiivne ja ühtlane kuumus ning vahetu kontakt ülemise ja alumise grillplaadiga lukustavad toidu mahlad selle sisse ja säilitavad kõrge toiteväärtuse.

Tehnilised andmed

Korpus: Lakitud lehtmetall

Mõõdud: 37,5 × 13,5 × 31,5 cm

Pakendi mõõdud: 44,5 × 14,5 × 38,5 cm

Neto kaal: 4 kg

Kogumass: 4,5 kg

Toitepinge: 1.800 w

kood: 673874

EAN kood: 3838782070037

Lisad

Seotud tooted