JC4800VWY

JC4800VWY

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Aeglane mahla pressimine kiirusel 80 rpm

Aeglane mahla pressimine kiirusel 80 rpm

Aeglase mahlapressimise tehnoloogia erineb tavapärasest tsentrifugaaljõuga mahlapressimisest kiiruse ja meetodi, millega puu- ning köögiviljade rakkudest mahla eraldatakse, poolest.
Aeglase mahlapressimise tehnoloogia erineb tavapärasest tsentrifugaaljõuga mahlapressimisest kiiruse ja meetodi, millega puu- ning köögiviljade rakkudest mahla eraldatakse, poolest. Tavaliste mahlapresside tera pöörleb suurel kiirusel (1500 kuni 2500 pööret minutis), et lõhkuda rakuseinad ja vabastada nendest mahl. Aeglase mahlapressi kruvi vertikaalne liikumine (kiirusel 80 rpm) purustab puu- ja köögiviljad ning seejärel eraldab mahla ja viljaliha. Selle tulemusel on mahlas vähem õhumulle, mahl on siidisem ning mahla valmistamise temperatuur on madalam, mis võimaldab mahlal rohkem ensüüme säilitada.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Viljaliha regulaator

Viljaliha regulaator

Mahla pressimisel tekkiv viljaliha kogutakse eraldi konteinerisse. Kasutaja saab viljaliha kogust määrata, liigutades mahlapressi esiküljel asuvat hooba. Naudi klaasitäit siidist mahla või lisa sellesse puu- ja köögiviljade tükke, et saavutada huvitavam tekstuur. Ära viska viljaliha ära, enne kui sa pole seda lisanud teistesse roogadesse, nagu suppidesse, kastmetesse, magustoitudesse jne.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Vaikne töö

Vaikne töö

Aeglane mahla pressimine tähendab ka vaiksemat tööd, sest suuremal kiirusel on ka müra suurem. Pika täitetoruga disain aitab samuti kaasa müra vähendamisele.
_products/features/icon - Võimas 200 W mootor

Võimas 200 W mootor

Vaatamata aeglasele kruvi pöörlemisele peab mootor olema piisavalt võimas, et purustada puu- ja köögiviljade kõvemaid osi. Maksimaalsete kogustega testitud 200-vatine mootor on selle aegalse mahlapressi jaoks tõestatult parim.
_products/features/icon - Tilkumiskindel kork

Tilkumiskindel kork

Mahlakonteiner on juba täis, kuid mahlapressis on veel puu- ja köögivilju. Mida teha? Sa ei pea mahlapressi välja lülitama. Selle asemel pane mahlalehtrile kork peale. Mahl kogutakse sisemisse konteinerrise, kuniks sa oled täitnud kõige innukamate mahlajoojate klaasid ja mahlakonteineri tagasi asetad.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Peene võrguga sõel

Peene võrguga sõel

Kogu pressitud mahl filtreeritakse läbi peene võrguga sõela, mis laseb läbi minimaalse koguse viljaliha, säilitades samal ajal mahlas kõik toitained. Sõela on jooksva vee all hõlbus pesta ning kaasasoleva harjaga puhastada.
_products/features/icon - Kaks 0,6-liitrist konteinerit

Kaks 0,6-liitrist konteinerit

Mahlapressil on kaks 0,6-liitrist konteinerit mahla ja viljaliha jaoks. Need on valmistatud vastupidavast ja nõudepesumasinakindlast plastikust, mis ei sisaldad bisfenool A-d (BPA).
_products/features/icon - Mittelibisevad kummist jalad

Mittelibisevad kummist jalad

Sa ei pea muretsema, et mahlapress libiseb paigast, sellal kui sina sisestad täitetorusse puu- ja köögivilju. Kummist jalad on loodud tagama optimaalset stabiilsust ka märjal pinnal.
_products/features/icon - Lihtne puhastamine

Lihtne puhastamine

Kas väga võimas seade tähendab ka tüütult pikka puhastamist? Mitte alati. Pärast kasutamist vala seadme töötamise ajal täitetorusse aeglaselt üks liiter käesooja vett. Mahlakonteinerisse sisenemisel puhastab vesi põhjalikult kõik puu- ja köögiviljade jäägid. Pärast kasutamist loputa filtrit ja puhasta seda kaasasoleva harjaga.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Ohutuslüliti

Ohutuslüliti

Turvalisus on tagatud! Mahlapress töötab vaid siis, kui kõik osad on korralikult kokku pandud ja omal kohal. Ohutuslüliti tagab turvalisuse, ilma et peaksid muretsema, et mootor lülitub sisse, kui sina koostiosasid lisad, seadet kokku paned või puhastad.

Tehnilised andmed

Värv: Inox

Mõõdud: 15 × 45.5 × 18 cm

Pakendi mõõdud: 20.7 × 44 × 35.6 cm

Neto kaal: 4.2 kg

Kogumass: 5.6 kg

Toitepinge: 200 w

kood: 513145

EAN kood: 3838942067648

Lisad