BM910WII

BM910WII

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Hommikusteks suupisteteks

Hommikusteks suupisteteks

Kas tahaksid häirivalt piniseva äratuskella asemel üles ärgata hoopis värskelt küpsetatud leiva lõhna peale? Tänu viivitusega algusaja funktsioonile, mis võimaldab määrata käivitumise kuni 13 tunni kaugusele, saad nautida seda isegi voodist tõusmata. Sina pead vaid lisama koostisosad leivaküpsetajasse, valima õige programmi ja selle lõpuaja, mis sobib sinu hommikuse rituaaliga.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Gluteenivaba

Gluteenivaba

Mitte väiksem nauding
Gorenje on mõelnud ka nende peale, kes söövad gluteenivaba leiba. Kuna gluteenivaba jahu erilised omadused pikendavad kerkimis- ja küpsetusaega, on seadmel „gluteenivaba“ programm. Et sellist leiba tavalises leivaküpsetajas valmistada, pole vaja eraldi käsitsi segamist. Võrreldes tavalise jahuga on küpsetusaeg pikem.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Tee oma lemmikmoosi.

Tee oma lemmikmoosi.

Gorenje leivaküpsetajatel on eelseadistatud programm maitsva koduse moosi tegemiseks. Sina pead vaid lõikama puuviljad sobiva suurusega tükkideks, lisama soovitud koguses suhkurt ja valima programmi „moos“. Pole vaja rohkem muretsemist, köögiriistu ega aega. Valmistad maitsva moosi lisapingutuseta.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - CrustChoice'i funktsioon

CrustChoice'i funktsioon

Milline koorik sulle meeldib?
Hele, keskmine või tume? Vajuta vaid nuppu, et valida soovitud kooriku värvus - just nii nagu sulle meeldib. Täiesti isikupäraseks naudinguks.

Tehnilised andmed

Mõõdud: 21.8 × 29.7 × 29.2 cm

Pakendi mõõdud: 25.8 × 34.2 × 34 cm

Neto kaal: 3.5 kg

Kogumass: 4.9 kg

Toitepinge: 550 w

kood: 673846

EAN kood: 3838782069758

Lisad

Seotud tooted