BM1400E

BM1400E

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Nii algajatele kui ka professionaalidele

Nii algajatele kui ka professionaalidele

Sinu soovidele vastav küpsetamine
Eelseadistatud programmid muudavad su küpsetusseiklused lihtsamaks. Iga programm sisaldab täpselt planeeritud järjestusega ülesandeid ja funktsioone ning nende kestvuseid. Kui soovid ise otsuseid teha, võid programmi täielikult ise kohandada, et see sobiks sinu soovide ja vajadustega. Selle masinaga saad nüüd valmistada erinevat tüüpi leibasid, saiakesi, magustoite ja isegi moosi.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Tee oma lemmikmoosi.

Tee oma lemmikmoosi.

Gorenje leivaküpsetajatel on eelseadistatud programm maitsva koduse moosi tegemiseks. Sina pead vaid lõikama puuviljad sobiva suurusega tükkideks, lisama soovitud koguses suhkurt ja valima programmi „moos“. Pole vaja rohkem muretsemist, köögiriistu ega aega. Valmistad maitsva moosi lisapingutuseta.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - CrustChoice'i funktsioon

CrustChoice'i funktsioon

Milline koorik sulle meeldib?
Hele, keskmine või tume? Vajuta vaid nuppu, et valida soovitud kooriku värvus - just nii nagu sulle meeldib. Täiesti isikupäraseks naudinguks.
_products/features/icon - Kaks pätsi ühes seadmes

Kaks pätsi ühes seadmes

Erinevus rikastab
Kaks eemaldatavat mittekleepuva pinnaga panni aitavad sul ühe küpsetuskorraga vastata erinevatele nõudmistele. Tee lastele pehmet valget saia ja endale tervislikku täisteraleiba.
_products/features/icon - 12 eelseadistatud programmi

12 eelseadistatud programmi

Sobib ka algajatele
Kas sa pole kunagi varem leiba küpsetanud? Gorenje leivaküpsetajatega pole see probleem. Nendes on 12 eelseadistatud programmi, mida on lihtne ja mugav kasutada. Iga programm sisaldab täpselt planeeritud järjestusega ülesandeid ja funktsioone ning nende kestvuseid.

Tehnilised andmed

Mõõdud: 40 × 27 × 30.5 cm

Pakendi mõõdud: 63.4 × 35.8 × 32.6 cm

Neto kaal: 8.8 kg

Kogumass: 11.2 kg

Toitepinge: 815 w

kood: 312793

EAN kood: 3838942671241

Lisad

Seotud tooted