MMC700W

MMC700W

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Täiuslik segamistulemus

Täiuslik segamistulemus

Lase koolitatud abilisel kogu töö ära teha
Segamisotsik pöörleb ümber oma telje, samal ajal kui segamispea pöörleb vastupidises suunas. Nii segunevad koostisosad omavahel ühtlaselt ja täiuslikult. Õhk jääb taina sisse, muutes selle pehmeks ja elastseks. Sina pead vaid oma lemmikretsepti jaoks õige tarviku valima ning oma külalisi suurepäraste tulemustega vaimustama.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Kolm otsikut

Kolm otsikut

Kõigiks küpsetuseelseteks toiminguteks
Segamine, vahustamine, sõtkumine. Seadmega on kaasas tainakonks, vahustaja ja lame segamismõla. Vahustaja õhutab ja segab koostisosi, kui soovid saavutada pehme ja koheva konsistentsi; tainakonks saab tõhusalt hakkama ka kõige sitkema tainaga; ning segamismõla vahustab suurepäraselt vahukoort või annab tulemuseks õrna munavalgevahu.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Reguleeritav kiirus

Reguleeritav kiirus

Kohandub täiuslikult retseptiga
Erinevaid kiiruseid saab määrata juhtnupuga. See annab sulle toidu ettevalmistamisel ülima paindlikkuse, sest saad teha kõike alates tavapärasest segamisest kuni munavalgete vahustamiseni. Minimaalne kiiruse säte ja mugav kate ei lase koostiosadel masina käivitamisel laiali pritsida.
_products/features/icon - Käed-vabad segamine

Käed-vabad segamine

Aja ja energia säästja
Köögirobot säästab aega ja energiat ning pakub silmapaistvaid tulemusi. Võimas seade, mis pakub suurepäraseid segamistulemusi ja täpset kontrolli igal kiirusel. Gorenje köögirobotil on piisavalt võimsust, kiirust ja osavust, et saada hakkama ka kõige paksema küpsisetaina või kõige õrnemate munavalgetega. Selle võimas mootor muudab sõtkumise, segamise ja vahustamise imelihtsaks.
Vähem
lähedal

Tehnilised andmed

Värv: Valge

Mõõdud: 34.5 × 30.4 × 21.5 cm

Pakendi mõõdud: 38.8 × 36 × 29.8 cm

Neto kaal: 4.7 kg

Kogumass: 6.1 kg

Toitepinge: 600 w

kood: 663554

EAN kood: 3838782058882

Lisad

Seotud tooted