MMC1000RLR

MMC1000RLR

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Kõik-ühes

Kõik-ühes

Tee hakkliha, viiluta köögivilju ja valmista küpsiseid
Kõigi kaasasolevate tarvikutega saad seda köögikombaini kasutada lausa kõik-ühes masinana. Hakkliha tegemine, köögiviljade viilutamine või küpsiste valmistamine pole kunagi olnud lihtsam! Lisaks on kaasasolev kauss abiks
suuremate koguste puhul. Milline suurepärane lisandus sinu kööki!
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Lihtne ligipääs

Lihtne ligipääs

Kaanega kauss
Roostevabast terasest kauss annab seadmele kaasaegse ja elegantse välimuse ning pikendab selle eluiga. Tänu läbipaistvale kaanele on sul segamise üle täielik kontroll. Lisaks takistab see sisu laialipritsimist ja
võimaldab
segamise ajal koostisosi lisada. Nõudepesumasinakindel kauss muudab su igapäevatoimetused köögis lihtsamaks.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Täiuslik segamistulemus

Täiuslik segamistulemus

Lase koolitatud abilisel kogu töö ära teha
Segamisotsik pöörleb ümber oma telje, samal ajal kui segamispea pöörleb vastupidises suunas. Nii segunevad koostisosad omavahel ühtlaselt ja täiuslikult. Õhk jääb taina sisse, muutes selle pehmeks ja elastseks. Sina pead vaid oma lemmikretsepti jaoks õige tarviku valima ning oma külalisi suurepäraste tulemustega vaimustama.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Neli otsikut

Neli otsikut

Kõigiks küpsetuseelseteks toiminguteks
Segamine, vahustamine, sõtkumine. Seadmega on kaasas tainakonks, vahustaja, lame vispel ja uuenduslik painduv segamismõla. Vahustaja õhutab ja segab koostisosi, kui soovid saavutada pehme ja koheva konsistentsi; tainakonks saab tõhusalt hakkama ka kõige sitkema tainaga; vispel vahustab suurepäraselt vahukoort või annab tulemuseks õrna munavalgevahu ning painduv segamismõla sobib täiuslikult hõrkude kreemide ja glasuuride valmistamiseks.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Reguleeritav kiirus

Reguleeritav kiirus

Kohandub täiuslikult retseptiga
Erinevaid kiiruseid saab määrata juhtnupuga. See annab sulle toidu ettevalmistamisel ülima paindlikkuse, sest saad teha kõike alates tavapärasest segamisest kuni munavalgete vahustamiseni. Minimaalne kiiruse säte ja mugav kate ei lase koostiosadel masina käivitamisel laiali pritsida.
_products/features/icon - Käed-vabad segamine

Käed-vabad segamine

Aja ja energia säästja
Köögirobot säästab aega ja energiat ning pakub silmapaistvaid tulemusi. Võimas seade, mis pakub suurepäraseid segamistulemusi ja täpset kontrolli igal kiirusel. Gorenje köögirobotil on piisavalt võimsust, kiirust ja osavust, et saada hakkama ka kõige paksema küpsisetaina või kõige õrnemate munavalgetega. Selle võimas mootor muudab sõtkumise, segamise ja vahustamise imelihtsaks.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Kummist jalad

Kummist jalad

Kogu liikumine on kontrolli all
Nii võimsa masina kindlalt paigal hoidmiseks on vaja head ülesehitust ja kummist jalgu. Kummist jalad tagavad, et ei toimuks mingisugust ebavajalikku liikumist. See on turvaline ka siis, kui tegeled kausiga, lisad koostisosi või puhastad masinat.

Tehnilised andmed

Korpus: Harjatud alumiinium

Mõõdud: 36 × 37,2 × 27 cm

Pakendi mõõdud: 42,2 × 30,2 × 43 cm

Neto kaal: 9,3 kg

Kogumass: 10,6 kg

Toitepinge: 1.000 w

kood: 737804

EAN kood: 3838782470554

Lisad

Seotud tooted