MMC1000RLBK

MMC1000RLBK

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Täiuslik segamistulemus

Täiuslik segamistulemus

Lase koolitatud abilisel kogu töö ära teha
Segamistarvik pöörleb ümber oma telje, samal ajal kui segamisotsik pöörleb vastupidises suunas. Nii segunevad koostisosad omavahel ühtlaselt ja täiuslikult. Õhk jääb taigna sisse, muutes selle pehmeks ja elastseks. Sina pead vaid oma lemmikretsepti jaoks õige tarviku valima ning oma külalisi suurepäraste tulemustega vaimustama.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Neli otsikut

Neli otsikut

Kõigiks küpsetuseelseteks toiminguteks
Segamine, vahustamine, sõtkumine. Seadmega on kaasas tainakonks, vahustaja, lame vispel ja uuenduslik painduv segamismõla. Vahustaja õhutab ja segab koostisosi, kui soovid saavutada pehme ja koheva konsistentsi; tainakonks saab tõhusalt hakkama ka kõige sitkema tainaga; vispel vahustab suurepäraselt vahukoort või annab tulemuseks õrna munavalgevahu ning painduv segamismõla sobib täiuslikult hõrkude kreemide ja glasuuride valmistamiseks.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Reguleeritav kiirus

Reguleeritav kiirus

Kohandub täiuslikult retseptiga
Erinevaid kiiruseid saab määrata juhtnupuga. See annab sulle toidu ettevalmistamisel ülima paindlikkuse, sest saad teha kõike alates tavapärasest segamisest kuni munavalgete vahustamiseni. Minimaalne kiiruse säte ja mugav kate ei lase koostiosadel masina käivitamisel laiali pritsida.

Tehnilised andmed

Korpus: Harjatud alumiinium

Värv: Must

Mõõdud: 36 × 37,2 × 27 cm

Pakendi mõõdud: 40 × 31,5 × 24 cm

Neto kaal: 7,6 kg

Kogumass: 9,8 kg

Toitepinge: 1.000 w

kood: 733343

EAN kood: 3838782178573

Lisad

Seotud tooted