H40W

H40W

prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Ultraheli tehnoloogia

Ultraheli tehnoloogia

Nähtamatu, samas võimas
Ulltrahelilained panevad õhuniisutajas vibreerima membraani, mis liigutab vett ja väljastab pinnale pisikesi veetilkasid. Seejärel tõmbab ventilaator sisse õhku, et seda väljastatud veetilkadega niisutada, ja vabastab selle õrnalt pehme auruna ruumi ülaossa.
_products/features/icon - Ühe nupuga juhtimine

Ühe nupuga juhtimine

Lihtne juhtimine ja taseme määramine
Õige niiskustaseme säilitamine vähendab staatilist elektrit ja hoiab kurgu ning ninakanalid niisutatud. Niiskustaset saad reguleerida vaid ühe multifunktsionaalse nupuga. Valgus annab sulle ka teada, kui veepaak on tühjaks saanud.
_products/features/icon - Lõhnakast

Lõhnakast

Aroomiteraapia tagab lõõgastava keskkonna
Lisa „vajuta-ja-vabast“ lõhnakasti käsna sisse paar tilka soovitud aroomiõli ning naudi aroomiteraapia ainulaadseid eeliseid. Õhk on värskem, keskkond rahulikum ja sina tunned end kergemalt.
_products/features/icon - 360 kraadi ulatuses reguleeritav auru väljastamine

360 kraadi ulatuses reguleeritav auru väljastamine

Kohandatud auru juhtimine
Õhuniisutaja toodab peenet ja rahustavat auru, samal ajal kui 360 kraadi ulatuses reguleeritav auru väljastamine ja auru muudetavad tasemed võimaldavad sul auru vastavalt oma eelistustele kohandada.
_products/features/icon - Vaikne töö

Vaikne töö

Müravaba atmosfäär
Ultraheli tehnoloogia tagab vaikse töö, mis ei sega sind töötamise ega magamise ajal. Loo mugav ja niisutatud keskkond ning naudi seda.
_products/features/icon - Jahe aur

Jahe aur

Loomulik tunne
Spetsiaalne tehnoloogia muudab vee auruks, luues su kodus ainulaadse atmosfääri. Aur on jahe, mis muudab selle loomulikuks ning toob endaga kaasa kevadiste metsahommikute värskuse.
_products/features/icon - Parem õhuniiskus

Parem õhuniiskus

Lõpp ebamugavusele
Õhuniisutaja kaitseb sind ja su pere kuiva õhu põhjustatud ebamugavuste eest. See leevendab su köha ja külmetusi ning aitab igapäevaste hingamisprobleemide puhul ning haiguste ennetamisel. See on suurepäraseks abiks, kui sul on nina kinni või soovid öösel hästi magada. Õige niiskustasemega väldid staatilise elektri põhjustatud probleeme.
rohkem
lähedal

Tehnilised andmed

Müratase: 38 dB(A)re1pW

Mõõdud: 19.1 × 19.1 × 32.2 cm

Pakendi mõõdud: 23.5 × 23.3 × 42.5 cm

Neto kaal: 2.2 kg

Kogumass: 2.5 kg

Toitepinge: 23 w

kood: 734951

EAN kood: 3838782344107

Lisad

Seotud tooted