DRAAMAVABAD KODUSEADMEDGorenje Simplicity kollektsioon
1
Vahel võib elu liiga dramaatiline olla. Õnneks on stiilse ja puhta disaini ning soodsa hinnaga Gorenje Simplicity sarja koduseadmed täielikult draamavabad, pakkudes veatut kasutajakogemust:  

  • kohanduv tehnoloogia, mis tunneb ära kasutaja vajadused või harjumused;
  • automaatprogrammid, mis annavad iga kord täiusliku tulemuse;
  • intuitiivsed otsenupud tagavad kasutuslihtsuse nii kogenud kui ka täiesti uutele kasutajatele.

Klassikalist musta või valget värvi seadmed ei lähe kunagi moest välja.

Vali endale draamavaba seade

Red Doti disainiauhind Simplicity sarja pliidplaatidele

Uued Gorenje Simplicity sarja induktsioonpliidid pälvisid prestiižse Red Doti disainiauhinna. Uuenduslikud funktsioonid, nagu näiteks automaatne pannituvastus ja võimalus ühendada kaks kõrvutiasetsevat kuumutusala, suurendavad paindlikkust ja kasutuslihtsust. Simplicity pliidi eesmärk on kasutajaid tähendusrikkal moel suunata, pakkuda neile soovitusi ja aidata neil valida sobivaid küpsetusrežiime. See pliit vastab ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadustele, kuid on samas mõistliku hinnaga.

Kohanduv, intuitiivne ja automaatne

_products/features/icon - AdaptTech tehnoloogia

AdaptTech tehnoloogia

Enam ei tekita riknenud toit mingit draamat
See nutikas süsteem loodi, et hoida külmikus pidevalt ühtlast temperatuuri, hoolimata sellest, kui tihti ust avad. Külmik jälgib pidevalt sinu kasutusmustreid ja reguleerib temperatuuri, et vältida selle tõusmist ning hoida sinu toit alati värskena.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - AutoDetect automaattuvastus

AutoDetect automaattuvastus

Enam ei tekita pottide asetus mingit draamat
Esimese 10 sekundi jooksul pärast pliidi sisse lülitamist tuvastab see automaatselt poti asukoha ja aktiveerib just õige kuumutusala, valides sõltuvalt poti suurusest kas üksiku või ühendatud ala. Funktsiooni saab toidu valmistamise ajal igal hetkel käsitsi aktiveerida.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - AdaptBake kohanduv küpsetamine

AdaptBake kohanduv küpsetamine

Enam ei tekita sinu lemmikretsepid mingit draamat
Ahi jätab meelde iga eelseadistatud programmi jaoks määratud temperatuuri ja soovitab järgmisel korral kõige hiljutisemat või kõige rohkem kasutatud seadistust.
_products/features/icon - Automaatprogramm

Automaatprogramm

Enam ei tekita keerulised programmid mingit draamat
Täiustatud anduritehnoloogiaga automaatprogramm reguleerib alati nõudepesuprogrammi, et nõud täiuslikult puhtaks saada - ükskõik kas need vajavad kerget loputust või põhjalikku pesu. Samal ajal hoiab see vee- ja energiakulu optimaalsena.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - AdaptLight kohanduv valgustus

AdaptLight kohanduv valgustus

Enam ei tekita tule põlema panemine mingit draamat
Gorenje Simplicity sarja õhupuhasti uuenduslik AdaptLighti andur tuvastab automaatselt, kui keegi seisab pliidi ees ja soovib süüa teha, ning lülitab valguse sisse.
_products/features/icon - Automaatprogrammid

Automaatprogrammid

Enam ei tekita keerulised sätted mingit draamat
Automaatprogrammide automaatsete eelsätetega on mikrolaineahjus toidu valmistamine veelgi lihtsam: vali vaid toidu tüüp ja sisesta selle kaal ning ahi reguleerib automaatselt küpsetusvõimsust ja -aega.