Gorenje Simplicity Collection

Minu elufilosoofia on lihtne. Hindan seda, mis sobib kokku mu harjumuste ja võimalustega. Kujundan ja korraldan oma eluruumi omal viisil. Valin sellised seadmed, mis sobivad kokku mu elustiiliga. Minu jaoks on lihtne sobitada oma koju Gorenje Simplicity Collection võrratu disainiga musta või valget värvi seadmed. Nad võimaldavad mul elada nii, nagu mulle meeldib. Sest nad kohanduvad minu järgi, mitte vastupidi. Simplicity !!

Ilus. Lihtne. Taskukohane.

Loogiline valik

Gorenje Simplicity Collection seadmetel on kõige sagedamini kasutatavaid ja kõige mugavamaid seadistusi imelihtne teha – vaid ühe nupu abil.

AdaptTech

Täiustatud seadmed jätavad meelde meie isiklikud valikud ja pakuvad need meile järgmisel kasutuskorral välja. Vaja on vaid kinnitamiseks nuppu vajutada.

Soliidne disain

Tänu selgetele joontele, ehedatele materjalidele ja ergonoomilisele disainile sobituvad need seadmed hästi igasse koju.

Täiuslik väärtus

Kuna need seadmed on hea hinnaga, võimaldavad need kohe raha säästa. Lisaks tagab täiustatud tehnoloogia, et maksate vaid selle eest, mida tõesti vajate, seega saate ka pikema aja jooksul raha kokku hoida.

USALDUSVÄÄRNE. KORRATAV. LIHTNE.

Integreeritav pliit kasutab AdaptTech küpsetustehnoloogiat kõige sagedasemate seadistuste meeldejätmiseks ning pakub need välja järgmisel kasutuskorral, nii et te ei pea neid seadistusi uuesti tegema. Tänu suurepärasele disainile sobitub pliit harmooniliselt teiste Gorenje Simplicity Collection mustade või valgete seadmetega. It's so me!

AdaptTech küpsetamine

Pole vaja oma seadistusi korrata

Ahi jätab meelde teie temperatuuriseadistuse iga eelseadistatud programmi jaoks ja pakub viimati kasutatud või kõige sagedamini kasutatud seadistuse järgmisel kasutuskorral välja.

Hoidiste programm

Usaldusväärne viis hoidistamiseks

Spetsiaalne eelseadistatud programm tagab, et teie hoidised säilivad kogu hooaja ja palju kauemgi.

Ahjuukse sulgemissüsteem GentleClose

Lisamugavus ahjuukse sulgemisel.

Uks sulgub õrnalt ja vaikselt olenemata sellest, kui jõuliselt ust lükatakse.

Puutetundlik elektrooniline programmeerimistaimer

Lihtne ja selge reguleerimine

Taimeriga saab seadistada küpsetusaja ja valida õige temperatuuri. Seda ja hetkel kasutatavat kuumutamissüsteemi saab vaadata selge ülesehitusega ekraanilt. Taimeri pind on täiesti sile ja lihtsasti puhastatav.

AUTOMAATNE. LIHTNE. TURVALINE.

Tänu SimpleOff nupule ei pea ma enam muretsema selle pärast, kas ma ikka lülitasin gaasi välja. Gaasipõletitel on uuenduslik programmeeritav taimer, mis lülitab põleti eelseadistatud ajal välja. Nagu ka teised Gorenje Simplicity Collection seadmed, võimaldavad need mul kokata just nii, nagu ma tahan. It's so me!

Gaasipliidiplaat SimpleOff programmitaimeriga

Turvaline, lihtne, selge ja reguleeritud toiduvalmistamine

Ergonoomilise disainiga nupp sisseehitatud elektroonilise taimeriga võimaldab seadistada küpsetusaega (kuni 99 minutit). Kui seadistatud aeg saab läbi, lülitub gaasipõleti automaatselt välja ja kostab helisignaal.

Hõlbus kontroll funktsiooniga SmartControl

Selgus ja kontroll toiduvalmistamisel

Kuumutusaja saab iga keeduala jaoks eraldi määrata. Kui seadistatud aeg saab läbi, lülitab taimer keeduala automaatselt välja ja sellest annab märku ka helisignaal.

Malmrestid

Suurem stabiilsus ja vastupidavus

Malmrestid suurendavad gaasipliidi stabiilsust ning annavad pliidile ilusama välimuse. Need on valmistatud materjalist, mis tagab erilise tugevuse ja vastupidavuse isegi kõige kõrgematel temperatuuridel.

SuperPower induktsioonplaat

Kiire ja tõhus toiduvalmistamine ning lihtne puhastamine

Induktsioonplaadid toimivad ülimalt kiiresti ja tõhusalt ning nendega saab valmistada suurepärast ja tervislikku toitu. Kiirust ja võimsust suurendav funktsioon SuperBoost võimaldab veelgi kiiremat ja tõhusamat toiduvalmistamist, nii et saate säästa nii aega kui ka energiat.

VALGE. MUST. NUTIKAS.

Esimene iseõppiv külmkapp kasutab intelligentset AdaptTech jahutussüsteemi, et välja selgitada, millal ma tavaliselt külmkapi sagedamini avan, ja kohandab seadistused vastavalt sellele. Toit säilib kauem ja ma tunnen oma Gorenje Simplicity Collection musta või valget värvi seadmetest veelgi rohkem rõõmu. It's so me!

IonAir

Toit püsib värske ja maitsev kuni 10 päeva kauem

Külmkapi tekitatavad ioonid eemaldavad kuni 95% bakteritest, viirustest, gaasidest ja lõhnadest, et õhk teie külmkapis oleks alati värske.

FrostLess-tehnoloogia

FrostLess-tehnoloogia vähendab tavakülmikutega võrreldes 50% võrra härmatise teket toidu peal ning jää teket sügavkülmikus, mistõttu energiatarve on madalam – ja kuna külmikut tuleb märkimisväärselt lühemat aega ja harvemini sulatada, jääb vaba aega rohkem.

VÄRSKE. HELE. VÄRSKENDAV.

Nüüd pole enam vaja õhupuhastit sisse ja välja lülitada! AdaptTech ventilatsiooniseade tunneb automaatselt, kui õhk pole enam puhas, ja reguleerib oma võimsust vastavalt sellele. Halogeenvalgustid teevad toiduvalmistamise lihtsamaks ning teras ja klaas kaunistavad mu kööki, sobitudes ideaalselt Gorenje Simplicity Collection valget või musta värvi seadmetega. It's so me!

Funktsionaalne disain

Lisaks suutlikkusele paistavad õhupuhastid silma ehedate materjalide poolest, nagu roostevaba teras koos klaasiga. Meeldiv disain on järjest olulisem, kuid lisaks tagavad töötavad õhupuhastid pliidi kohale väga mugava valguse.

Halogeenvalgustus

Pliidiplaadi suurepärane valgustus

Täiendav valgusallikas pliidiplaadi optimaalseks valgustamiseks. Halogeenvalgustus on hõõglampidest võimsam ja ökonoomsem.

Kergesti puhastatavad filtrid

Lihtsam hooldus ja pikem kasutusiga

Õhupuhastis asuvaid metallist filtreid, mis on mõeldud rasvaosakeste eemaldamiseks, on kerge eemaldada ja puhastada. Võite neid pesta käsitsi või nõudepesumasinas, kasutades õrna pesu programmi.

MUGAV. LIHTNE. KIIRE.

Vähesed kodumasinad näitavad kõiki oma suurepäraseid omadusi nii kiiresti kui Simplicity mikrolaineahi. Teie soovide täitumiseks läheb vaid paar minutit. Lisaks mahukusele kuuluvad selle ahju eeliste hulka veel erinevate toitude jaoks eelseadistatud programmid ja küpsetusmeetodid. Saadaval valge või mustana.

Selged ja lihtsad juhtnupud

Mikrolaineahjudel on lihtsad elektroonilised juhtnupud, mille abil saab aega ja küpsetusrežiimi väga täpselt seadistada. Iga seadistus on selge ja juhtnuppude abil hõlpsasti ligipääsetav.

Mikrolained ja grill üheskoos

Suurepäraste grillimis- ja soojendamistulemuste saavutamiseks

Tähelepanuväärse 23-liitrise mahutavusega Gorenje mikrolaineahjud pakuvad köögis nii mikrolainete kui ka grilli eeliseid. Ühendatud grilli ja mikrolainete funktsioon võimaldab röstida väiksemat lihatükki, küpsetada pitsat jne palju kiiremini.

Eelseadistatud programmid

Kohe rakenduvad ja loogilised valikud ilma liigse sebimiseta

Ahju programme saab valida hõlpsasti üheainsa nupu abil. Igal üheksast eelseadistatud programmist (pitsa, kala, köögiviljad, šokolaadi sulatamine jne) on automaatne küpsetusrežiimi, võimsuse ja kestuse eelseadistus. Programmi kestust saab vajaduse korral muuta. Lisaks saab kasutada ka viivitusega käivitamise funktsiooni ja veega isepuhastusprogrammi.

ÖKONOOMNE. KOHANDATAV. TÄIUSLIK.

Saan ise valida iga pesuprogrammi trumli pöörlemiskiiruse ja veetaseme. Kui olen kord selle valiku teinud, jätab AdaptTech pesufunktsioon selle meelde. Järgmisel korral ei pea ma seda uuesti seadistama. Olen valinud Gorenje Simplicity uue kollektsiooni seadmete A+++ klassi ja ilu – mustana või valgena. It's so me!

AdaptTech pesu

Pole vaja oma seadistusi korrata

Pesumasin jätab teie kõigi eelseadistatud programmide pesutsükli seadistused meelde. Samuti jätab see meelde, kas valisite konkreetse programmi jaoks suurema veetaseme või eelpesu. Kui kasutate sama programmi uuesti, pakub pesumasin viimati tehtud seadistused välja.

Anduritehnoloogia SensorIQ

Optimaalsed tulemused märkimisväärse energia-, vee- ja ajasäästuga

Terve hulk andureid kontrollib pidevalt pesuprotsessi. Kogutud andmete põhjal reguleerivad need automaatselt pesuprotsessi sõltuvalt valitud programmist ning pestava pesu tüübist ja kaalust.

Pesutsükli alguse programmeerimine

Pesemine õigel ajal

Kõigil pesumasinatel on valikulise funktsioonina võimalik rakendada pesutsükli käivitamine kuni 24-tunnise viivitusega. Nii saate ära kasutada öist odavamat elektritariifi.

Suurepärane energiatõhusus

Paljud uuenduslikud lahendused, nagu tõhusad programmialgoritmid, pesutrummel OptiDrum ja optimaalne leotamissüsteem QuickWet koos intelligentse anduritehnoloogiaga SensorIQ tagavad suurepärase pesu- ja energiatõhususe. Gorenje Simplicity mudelid kuuluvad A+++ või A-30% klassi, mis tähendab, et need kasutavad 30% vähem energiat kui energiaklassi A seadmed.

KUIV. MAHE. VÄRSKE.

Võib-olla tahan, et mu pesu oleks eriti kuiv – ExtraDry –, õrnalt madalal temperatuuril kuivatatud või lihtsalt värskendatud. Gorenje Simplicity kuivati jätab mu valiku iga programmi puhul meelde, nii et ma ei pea seadistust järgmisel korral kordama. See sobib ka ideaalselt kokku Gorenje Simplicity kollektsiooni pesumasinaga ning on saadaval musta või valgena. It's so me!

AdaptTech kuivatamine

Pole vaja oma seadistusi korrata

Kuivati jätab meelde, kas kasutasite konkreetse programmi puhul ExtraDry funktsiooni, madalamat kuivatustemperatuuri, värskendusfunktsiooni või kortsumisvastast funktsiooni. Kui kasutate sama programmi uuesti, pakub pesumasin viimati tehtud seadistused välja.

Soojuspumbaga kondenskuivati

Erakordselt ökonoomne kuivatamine A++

See on ainuke kodumasin, mis kasutab nii soojuspumba jahutavat kui ka soojendavat funktsiooni. Täielik ärakasutamine tähendab 50 protsenti vähem energiakulu võrreldes A klassiga.

TwinAir

Ühtlaselt kuiva pesu jaoks

Soojuspumbaga kondenskuivatitel on ainulaadne õhupuhumissüsteem, mis võimaldab puhuda sooja õhku trumlisse kahe õhuava kaudu, samal ajal kui trummel pöörleb mõlemas suunas.

Kuivatustsükli alguse programmeerimine

Kuivatamine õigel ajal

Kuivatusprotsessi algusaja saab 24 tundi ette programmeerida. Teie riided kuivatatakse eelnevalt seadistatud niiskustasemeni ning need on valmis kappi panekuks või triikimiseks just teile sobival ajal.

Galerii