For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
1

Aeg-ajalt tuleb ette päevi, kui tabame end vanu aegu tagai igatsemast. Siis oli elu lihtsam, ilm parem ja elutempo aeglasem. Gorenje Retrokollektsiooni abil saad neid muretuid hetki taas läbi elada, samas kaasneb meie retrodisainiga vaimustavatessse värvitoonidesse pakendatud uuenduslik kaasaegne tehnoloogia. 

Erilist tähelepanu peaksid pöörama Gorenje Retro külmikute kolmele uuele värvile - oliiv, õun ja vask - sest tänu laiale mudelivalikule vastavad need täiuslikult igale sinu vajadusele. Ja kirsiks tordil on? Gorenje Retro väikeste kodumasinate võluv kollektsioon, mis ühendab endas kaasaegseid funktsioone ja nostalgilist disaini. Nüüd on sul olemas kõik vajalik, et retroaegu nautima hakata.

Uued värvid, ajatu stiil

Stiilne lisand sinu retrohõngulisse kööki

Funktsioonid

_products/features/icon - IonAir koos MultiFlow 360° süsteemiga

IonAir koos MultiFlow 360° süsteemiga

Täiuslik mikrokliima igal riiulil
Külmikute täiustatud tehnoloogia imiteerib ioniseerimise loomulikku protsessi, et hoida toit kauem värske. Seadme toodetud negatiivse laenuga ioonid värskendavad pidevalt õhku, et jäljendada looduslikku mikrokliimat, luues nii värske toidu jaoks täiusliku keskkonna. MultiFlow 360° ventilatsioonisüsteem jaotab ioniseeritud õhu ühtlaselt läbi 14 ventileerimisava, et säilitada ühtlane temperatuur igal riiulil.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - NoFrost Plusi süsteem

NoFrost Plusi süsteem

Lõpp tüütule sulatamisele
Külmiku sügavkülmaosasse on paigaldatud üks turu parimaid jahutussüsteeme, mis takistab jää ja härmatise kuhjumist ning hoiab voolutarbimist madalana. Samal ajal säilitab see jahekambris värske toidu jaoks täiuslikku mikrokliimat. Ioniseeritud õhu ringlemine takistab toidu kuivamist ja säilitab selle vitamiine ja mineraale.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - AdaptTechi tehnoloogia

AdaptTechi tehnoloogia

Külmik, mis tunneb ära sinu harjumused
See nutikas süsteem loodi, et hoida külmikus pidevalt optimaalset temperatuuri, hoolimata sellest, kui tihti ust avad. Ukse avamisel tõuseb temperatuur järsult ja toit puutub kokku liigse soojusega, mistõttu rikneb see kiiremini. Külmik jälgib pidevalt, kuidas sa seda kasutad, ning analüüsib su käitumismustreid. Tänu sellele oskab ta ennustada, millal sa külmiku ust avad, ning vahetult enne seda langetab temperatuuri ühe või kahe kraadi võrra, et säilitada pidev ja ühtlane temperatuur. Nii säilib toit värske ja toitainerikkana.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Alati täiuslik röst

Alati täiuslik röst

Lihtne kasutamine valgustatud nuppudega
Röstimistaseme valimiseks pööra vaid nuppu. Kohanda küpsetamist veelgi, valides kas soojendamise või sulatamise. Lõpeta röstimine just siis, kui arvad, et röstsaiad on valmis.
_products/features/icon - Täiuslik segamistulemus

Täiuslik segamistulemus

Lase koolitatud abilisel kogu töö ära teha
Segamistarvik pöörleb ümber oma telje, samal ajal kui segamisotsik pöörleb vastupidises suunas. Nii segunevad koostisosad omavahel ühtlaselt ja täiuslikult. Õhk jääb taigna sisse, muutes selle pehmeks ja elastseks. Sina pead vaid oma lemmikretsepti jaoks õige tarviku valima ning oma külalisi suurepäraste tulemustega vaimustama.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Püreeotsik

Püreeotsik

Lihtne viis valmistada erakordseid püreesid, kastmeid, smuutisid ja suppe
Kvaliteetne neljateraline otsik on loodud koostisosade optimaalseks püreestamiseks. Tera kate on piisavalt sügav, et toidupritsmed püreestamise ajal laiali ei paiskuks. Püreeotsikut on lihtne eemaldada ja puhastada.