For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
Just nagu mustkunstnik loob oma osavate kätega silmapetteid, saad sina köögis oma võlukunsti ülima lihtsusega valla päästa . Kuulsa Prantsuse disaineri Ora Ïto loodud uue köögiseadmete kollektsiooni abil on kõik võimalik. Need seadmed on võimalikult lihtsad ja intuitiivsed ning sisaldavad parimat, mida tehnoloogial pakkuda on. Avasta kõik nende trikid!

FUNKTSIOONID

_products/features/icon - IonAir koos MultiFlow 360° süsteemiga

IonAir koos MultiFlow 360° süsteemiga

Vali riiul. Mistahes riiul.
MultiFlow 360° ventilatsioonisüsteem jaotab ioniseeritud õhu ühtlaselt läbi 14 ventileerimisava, et säilitada ühtlane temperatuur igal riiulil. Täiendavate negatiivsete ioonidega rikastatud õhk eemaldab ebameeldivad lõhnad ja jäljendab looduslikku mikrokliimat, luues nii värske toidu jaoks täiusliku keskkonna.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - BridgeZone'i sildühendus

BridgeZone'i sildühendus

Lihtne lahendus eriti suurtele pottidele
Muuda kaks eraldi keeduala ühe lihtsa puudutusega maagiliselt üheks. Suurte pottide ja pannidega küpsetamine pole eales lihtsam või säästlikum olnud.
_products/features/icon - Traditsiooniline HomeMade kuju

Traditsiooniline HomeMade kuju

Abrakadabra, täiuslikult küpsenud!
Selle Gorenje by Ora Ïto ahju ümar kuju on inspireeritud traditsioonilistest puuküttega ahjudest ning laseb kuumal õhul vabalt ringi liikuda. Kuna toitu küpsetatakse ühtlaselt igalt poolt, on see alati täiuslik: väljast krõbe ja seest mahlane.
Vähem
lähedal

Rohkem funktsioone

klõpsa laiendamiseks

ORA ÏTO
DISAINER PAR EXCELLENCE

Loominguline Prantsuse disainer on alati katsetanud disaini piire, et luua midagi, mis on ajatult kaunis ja lihtne. See vaimsus on kohal ka tema uues Gorenje köögiseadmete kollektsioonis.

Tema kiiret tõusu disainimaailma tippu kihutasid tagant tema provokatiivsed ideed. Oma karjääri alguses esitles ta oma veebilehel tuntud kaubamärkide väljamõeldud toodete kavandeid ja ideid. Inimesed hakkasid tellima tooteid, mida polnud olemas. Suurettevõtted, nagu Louis Vuitton, Nike, Gucci, Swatch, Apple ja Levi's, oleks võinud noore valevorsti kohtusse kaevata, kuid tema kavandid avaldasid neile nii suur muljet, et nad võtsid ta hoopis tööle.

Edukas koostöö Gorenjega on kestnud rohkem kui 10 aastat ning selle tulemus on pärand, mida kõikjal tunnustatakse, sest loodud toodete ainulaadsed disainilahendused säilitavad igaveseks oma kasulikkuse.
Photo: Ellen Von Unwerth