Gorenje Ora ïto Black

Lihtne ja kompleksne.

Peale ülemäärase eemaldamist on alles jäänud ainult selgejooneline disain.

Lihtne disain meie ümber on tuleviku köök täna ja homme. Selged lihtsad jooned peegeldavad tuleviku disaini, mil visioon muutub reaalsuseks. Me ei karda luua tuleviku trende. Tooted ühendavad endas orgaanilise ja futuristliku. Kuju toob esile elegantsi, selged jooned ja lihtsuse. Koduseadmete uus trendikas kollektsioon on sündinud. See sisaldab stiilseid ahjusid, pliidiplaate, õhupuhasteid, külmikuid-sügavkülmikuid ning dekoratiivpaneele mikrolaineahjudele ja nõudepesumasinatele. Musta ja valgena. See ei ütle eriti palju, üksnes seda, mis on oluline. Ei midagi muud.

Gorenje Ora ïto Collection - uus klassika homsesse kööki

Tänapäeval ühendab Gorenje – Euroopa üks juhtivaid koduseadmete tootjaid – omavahel täiustatud tehnoloogia, eksklusiivse ja erilise disaini ning kõrge kvaliteedi. Gorenje eesmärgiks on tõusta oma uuenduslike, tehniliselt täiuslike, stiilsete ja keskkonnasõbralike toodetega maailma kõige innovatiivsemate disainipõhiste koduseadmete tootjaks.

Kaasaegsele kasutajale parima disainiga ja mõistlike hindadega kodumasinate pakkumiseks tegi Gorenje koostööd maailmakuulsa Prantsuse uuema põlvkonna tootedisaineriga Ora ïto.

Koostöö tulemusena sündis trendikas tipptehnoloogiat sisaldavate kodumasinate seeria – Gorenje Ora ïto Collection - uus klassika homsesse kööki.

Ora ïto: tööstusdisaini Enfant Terrible

Ora ïto kaubamärgi taga on loominguline noor prantsuse disainer, kelle provokatiivsed ideed viisid ta kiiresti disainimaailma tippu.
Oma karjääri alguses esitas ta oma veebilehel virtuaalsete toodete disaine ja ideid, millele ta oli omal algatusel lisanud tuntud kaubamärkide tähistused. Inimesed hakkasid tellima tooteid, mida polnud olemaski. Suurettevõtted nagu Louis Vuitton, Nike, Gucci, Swatch, Apple ja Levi’s oleksid võinud noore isehakanu kohtusse kaevata, kuid olid tema disainidest nii rabatud, et võtsid ta hoopis tööle.

Galerii