Sega ja sobitaGorenje Colour Collection of home appliances
1
Värvid on ühed kõige võimsamad väljendusvahendid. Kodu sisekujunduses räägivad värvid oma loo. Nad annavad energiat, näitavad väärtuseid ja selgitavad emotsioone. Õnneks ei pea ka valged esemed enam täitsa valged olema!

Gorenje Colour kollektsioon pakub mitmeid erinevaid värvilisi seadmeid jahutamiseks, pesemiseks ja kuivatamiseks. Need kodumasinad on äärmiselt kasutajasõbralikud ning loodud säästma aega, energiat ja vett.

Lisaks sellele on nad mähitud maailma kõige kaunimatesse värvidesse!

Tutvu Gorenje Colour kollektsiooni toodetega

Funktsioonid

_products/features/icon - IonAir with the MultiFlow 360° function

IonAir with the MultiFlow 360° function

Ideal microclimate on every shelf
Advanced technology in the refrigerators emulates the natural process of ionization to keep the food fresh longer. Negatively charged ions generated by the appliance continuously refresh the air to mimic a natural microclimate, thus creating the ideal environment for fresh food. The MultiFlow 360° ventilation system evenly distributes the ionized air through 14 ventilation slots to maintain constant temperature on every shelf.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - AdaptTech-jahutus

AdaptTech-jahutus

Toit püsib värskena 20% kauem
Kohanduv intelligentne süsteem jälgib, analüüsib ja salvestab külmkapi kasutamist nädalaste intervallide kaupa. Seejärel kohandatakse külmiku tööd, eelkõige seadistatud temperatuuri hoidmist ja sellest tulenevat voolutarbimist vastavalt kindlakstehtud kasutusmustrile. Kui uks avatakse, ei tõuse toidu temperatuur nagu tavalistes külmikutes, see aga pärsib bakterite teket.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - WaveActive'i trummel

WaveActive'i trummel

Iga rõivaeseme leebe hooldus
Ainulaadne lainekujuline trumlimuster ja spetsiaalsed lainekujulised 3D-ribad pehmendavad kiude, et tagada kõige leebem rõivahooldus ja saavutada täiuslikult puhas pesu, millel on minimaalselt kortse.
_products/features/icon - AutoWashi automaatprogramm

AutoWashi automaatprogramm

Alati õige programm
Kas sa ei suuda otsustada, millist programmi valida? Vali vaid AutoWashi automaatprogramm ja sinu pesumasin valib su pesu jaoks parima pesutsükli. Sina saad lõõgastuda ning riided saavad sõltumata materjalist täiuslikult puhtaks.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - IonTechi tehnoloogia

IonTechi tehnoloogia

Vähenda kortsumist. Suurenda värskust.
Negatiivselt laetud ioonidega täidetud õhk kuivatab pesu nii, et vähendab samal ajal märkimisväärselt su riiete kortsumist. Ionisaator loob keskkonna, kus pole allergeene, suitsu- ja õietolmu jääke ning kuivatusprotsessi käigus kuhjuvat staatilist elektrit. Selle tulemusel on riideid lihtsam triikida ja nad lõhnavad värskelt.
Vähem
lähedal

Muuda kodumasin omanäoliseks. Mis on su lemmikvärv?

Pane oma kodu punasega särama

Kui soovid oma eluruumi elavdada, vali punane, sest see on soe, energiline ja positiivne värv. Punane külmik, pesumasin või trummelkuivati täidavad su kodu alati positiivse energiaga. Kui mitu punast toodet on su jaoks liig, võid muljet alati rohelisega mahendada. 

Muuda oma kodu hõbedaselt stiilseks

Glamuuri, graatsia ja elegantsi sümbol hõbe muudab iga toa väljapeetuks. See toob esile puidust elemente ja täiendab suurepäraselt nii pehmeid pastelseid kui ka julgeid ja eredaid toone.

Saavuta ajatu stiil mustade toonidega

Must on alati elegantne ja moekas. Kui armastad minimalistlikku stiili, on mustade kodumasinate, valge mööbli ja lihtsate, puhaste joonte kombinatsioon just sulle mõeldud. Kas must ja valge on sinu jaoks liiga külmad? Kombineeri musta puidust elementidega, et saavutada soojem atmosfäär. 

Retrohõngu lisab vaskne toon

Metalsete toonide, eriti pronksi erinevate varjundite, kasutamine on sise- ja väliskujunduses üks juhtivaid retrotrende. Pole vahet, kas valid suure ja dominantse eseme, nagu külmik, või väikese aksessuaari, nagu küünlajalg või vaas – pronks toon lisab ruumile alati veidi retrohõngu.