Gorenje Classico Collection

Küpseta kirglikult

Köök − armastuse ja elutahte pühamu − on koht, kus anname elule imelist ja tõelist maitset. Kogu inimkonna ajaloo vältel on köök olnud koht, kus kõik tähtsad asjad juhtuvad. Vürtside ambroosialikud aroomid kutsuvad üles avastama uuesti möödunud aegade kokakunsti ja looma uut. Maitsev toit on kirgliku elu retsept. See peegeldub Gorenje Classico Collection köögitehnikas, mis on saadaval elevandiluuvärvi või mattmusta viimistlusega.
Gorenje Classico Collection ahjudel on rikkalik ja dünaamiline disain klassikalise nüansiga. Pehmed jooned lähevad sujuvalt uksest ahju sisemusse ning ukse reljeef ja vorm meenutavad traditsioonilisi võlviga ahjusid. Ahju ideaalsele välimusele annavad viimase lihvi iseloomulikud nupud, messingist viimistlusega reljeefne käepide ning klassikalise disainiga elektrooniline programmeeritav taimer.

HomeMADE™ tehnoloogia parimateks küpsetustulemusteks

Uuenduslik ahju sisedisain koos nutika PerfectGrill kütteelemendi paigutusega jäljendab traditsioonilisi puuküttega ahjusid. Tõhus kuuma õhu ringlus tagab ühtlase soojuse jaotuse ja parimad küpsetustulemused. Täielikult väljatõmmatavad teleskoopsiinid muudavad küpsetusplaatide asetamise ahju palju lihtsamaks ning annavad küpsetusprotsessist suurepärase ülevaate.

Alati jahe ahjuuks

Ahjuuksel on kahekihiline peegelduvate pindadega klaas. Seetõttu on ukse välispind alati jahe. Tänu ohutule ja energiatõhusale uksele kuulub ahi energiaklassi A–20%. Ahjuukse siseküljel pole ühtegi sälku ega serva, mis tagab lihtsa puhastamise.
Kvaliteetsete ja tehnoloogiliselt täiustatud nutika disainiga pliidiplaatide valikust leiate kindlasti sobivaima, mis vastab nii teie ootustele ja toiduvalmistamisharjumustele kui ka teie nägemustele sisekujundusest ja kodu loomisest. Valikusse kuuluvad elevandiluuvärvi või mati mustad gaasipliidiplaadid ehtsate malmrestide ning kauni disainiga nuppudega. Pliidiplaadil on teemantpaigutusega keedualad, mis tagavad selgema ülevaate ja mugavama toiduvalmistamise. Teie valitud pliidiplaat sobib ideaalselt teiste Gorenje Classico kollektsiooni seadmetega.

Retrodisainiga nuppudega on reguleerimine lihtne

Oma vanaegseid keraamilisi eelkäijaid meenutavate iseloomuliku klassikalise disaini ja messingist viimistlusega nuppude taga peitub kaasaegne tehnoloogia, mis võimaldab ülimat mugavust ja kontrolli. Nupud on ergonoomilised, et neid oleks mugav kasutada.

Malmrest

Malmrest suurendab gaasipliidiplaadi stabiilsust ning annab parema välimuse. Resti materjal on äärmiselt vastupidav ja talub ka kõige kõrgemaid temperatuure.
Gorenje Classico kollektsiooni klaaskeraamilised pliidiplaadid on stiilsed ja tehnoloogiliselt täiustatud. Klassikalised juhtnupud ning erilise kujuga serv, mis kaitseb ülevoolu eest, on loodud kirglikult möödunud sajandite ajatuid kunstistiile järgides. Seadmed paistavad silma täiustatud hi-light tehnoloogiaga, mis vastab teie vajadustele ja toiduvalmistamise stiilile. Lisaks kolmele hi-light keedualale on pliidiplaadil ka üks kahekontuurne laiendatav keeduala, mis kohandub mitmesuguse suurusega pottide ja pannidega. Hämmastavalt sile pliidiplaadi pind võimaldab mugavat toiduvalmistamist ja lihtsat hooldust. See on pliidiplaat, mis ergutab teie kujutlusvõimet.

Kaasaegne klaaskeraamiline pliidiplaat klassikalise nüansiga

Klaaskeraamilisel pliidiplaadil on neli keeduala, millest üks on laiendatav ning kohandub mitmesuguse suurusega pottide ja pannidega. Iga keeduala indikaatortuli põleb seni, kuni ala on kuum. Pliidiplaadi siledat pinda on lihtne puhastada ning tänu kõrgematele servadele ei lähe toitu maha.

Teemantpaigutus

Eriline teemantpaigutusega pliidiplaat annab toiduvalmistamisest parema ülevaate. Sellel on rohkem ruumi suurte pottide ja pannide või wok-panni jaoks kahel suuremal ja võimsamal põletil vasakul ja paremal pool. Malmresti kuju järgib funktsionaalselt põletite paigutust ning annab pliidiplaadile esteetiliselt viimase lihvi.

Wok-panni gaasipõleti

Professionaalne kolmerõngalise leegiga gaasipõleti soojendab panni lisavõimsusega, et suurendada energiasäästu ja võimaldada toiduvalmistamist kõigest minutitega. Lisavarustusse kuuluv spetsiaalne malmist wok-panni tugi suurendab veelgi toiduvalmistamise ohutust, mugavust ja tõhusust.
Valige harmooniliselt disainitud hi-light tehnoloogiaga gaasi- ja elektripliitide vahel. Uuenduslikud tehnoloogilised lahendused, erinevate pliidiplaatide kombinatsioon ning tõhus ja innovatiivne ahjutehnoloogia HomeMADE™ tagavad alati parimad tulemused. Ahi on saadaval elektrilise ja gaasiversioonina. Seadmete käsitsemine ja juhtimine on väga lihtne tänu nutikale nuppude disainile, analoognäidikuga elektroonilisele taimerile ning omapärasele käepidemele, mille eriline reljeefne kuju tagab parema haarde.
Minimalistliku välimusega Gorenje Classico kollektsiooni õhupuhasti annab kogu köögile viimase lihvi. Kuldse viimistlusega sujuvad jooned ja detailid tagavad õhupuhasti harmoonilise sulandumise kollektsiooni teiste seadmete disainiga. Õhupuhasti paistab silma oma tõhusa ja vaikse töö poolest. Kaasaegne trend, kus köök ühendatakse elutoaga, toob kaasa ka vajaduse õhupuhastite uute jõudlusstandardite järele. Vähemalt 750 m3/h võimsusega Gorenje Classico õhupuhasti pakub optimaalset võimsust lõhnade, niiskuse ja rasvaosakeste eemaldamiseks kuni 35 m2 ruumides. Ehtsad materjalid ja tõeline disain avaldavad teile kindlasti muljet.

Kuldse viimistlusega nupud ja käepide

Õhupuhasti õrna merevaiguvärvi või mattmusta disaini täiendab eriline messingist käepide. Nuppudega saab õhupuhasti funktsioone traditsioonilisel viisil reguleerida. Kogu kollektsiooni disainiga kokkusobiv dekoratiivne käepide on ideaalseks lisandiks õhupuhasti kujundusele ja toonitab selle klassikalist ilmet.

Nõudepesumasinas pestavad rasvafiltrid hõlpsaks puhastamiseks

Gorenje õhupuhastite metallist rasvafiltreid on lihtne eemaldada ja puhastada. Neid võib pesta käsitsi või nõudepesumasinas, kasutades õrnpesu programmi.

Galerii