For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.

Sinu sõber, kuid tolmu vaenlane

Suurepärase jõudlusega Gorenje G·Force'i tolmuimejad paistavad silma äärmiselt väikese energiakulu ja eriti tõhusa, kuid probleemivaba ja vaikse koristamise poolest. 

Lihtsalt käsitsetavad ja ergonoomilise disainiga tolmuimejad on saadaval tootesarjades G·Force Lite, G·Force Plus ja G·Force Pro. Neid leiab nii tolmukoti kui ka tolmukotita ja paljudes erinevates värvides, mis sobivad igasugusele maitsele. Lisaks tagavad nad suurepärase koristustulemuse ja puhta õhu (tänu HEPA filtrile), mida väärtustavad eriti inimesed, kes elavad väga energiliste laste, täiskasvanute ja/või lemmikloomadega. Samuti on need ideaalsed igaühele, kes vajavad nutikaid lahendusi kodu kiireks puhastamiseks.


Tutvu toodetega

G FORCE LITE

Muuda tolmuimemine lihtsamaks! XpandZone'i tolmuharja X-kujuline tolmukorjamise topeltkanal suurendab ala, mis kogub tolmu vaipadelt, kõvadel pindadelt ja parketilt.

G FORCE PLUS

Need tolmuimejad koristavad tõhusalt ja suurepäraselt. Tugev ActiveBumperi põrkeraud kaitseb nii mööblit kui ka tolmuimejat, seega on sule vähem, mille pärast muretseda.

G·Force Pro

Et saavutada täiuslik tulemus, on Pro tootesarja mudelitel äärmiselt reageeriv puutetundlik LED-valgusega TouchControli juhtpaneel, millel on viis eelseadistatud programmi.

XpandZone'i tolmuhari

ActiveBumperi põrkeraud

Puutetundlik TouchControli juhtpaneel
For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.