WS846LN Pesumasin

Pesumasin WS846LN

Pesumasin Mahutavus: 8 kg Energiaklass: A StainExpert Inverter PowerDrive
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - IonTechi tehnoloogia

IonTechi tehnoloogia

Eemaldab 30% rohkem plekke.
IonTechi tehnoloogia kasutab loomuliku ioniseerimisprotsessi jõudu, et eemaldada mustust tõhusamalt, kasutamata kõrget temperatuuri või lisakemikaale. Pesuvahend lahustub vees paremini, võimaldades puhastuslahusel ühtlaselt pesuni jõuda. Selle tulemusel eemaldatakse 30% rohkem plekke ka madalal temperatuuril. IonTech ei lase ka küttekehale katlakivi kuhjuda, mis pikendab pesumasina kasulikku eluiga.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - WaveActive'i trummel

WaveActive'i trummel

Iga rõivaeseme leebe hooldus
Ainulaadne lainekujuline trumlimuster ja spetsiaalsed lainekujulised 3D-ribad pehmendavad kiude, et tagada kõige leebem rõivahooldus ja saavutada täiuslikult puhas pesu, millel on minimaalselt kortse.
_products/features/icon - PowerDrive'i invertermootor

PowerDrive'i invertermootor

PowerDrive'i invertermootor
Vaikne, kuid väga tõhus mootor tagab sinu pesumasina pika eluea, säästes iga pesutsükliga ka energiat.

StainExpert

Kõige tõhusam plekieemaldus
Plekkide tõhusaks eemaldamiseks pole enam vaja kõrget temperatuuri või riiete lisatöötlust enne pesemist. Täiuslik kombinatsioon temperatuurist, ajast ja veest eemaldab automaatselt kuni 36 tüüpi kangekaelseid plekke kolmest peamisest grupist: puuviljad (apelsinid, tomatikaste); orgaanilised plekid (rasv, või, munad, muru) ja kohv (sh tee, šokolaad, jogurt, pasta, jumestus).
Vähem
lähedal

DoseAidi funktsioon

Optimaalne pesuainekogus iga masinatäie jaoks
DoseAid aitab sul leida optimaalse koguse pesuainet hoolimata masinasse pandud pesukogusest, et saaksid olla kindel, et kasutad pesuainet kõige keskkonnasõbralikumal ja tervislikumal moel.

AutoWashi automaatprogramm

Alati õige programm
Kas sa ei suuda otsustada, millist programmi valida? Vali vaid AutoWashi automaatprogramm ja sinu pesumasin valib su pesu jaoks parima pesutsükli. Sina saad lõõgastuda ning riided saavad sõltumata materjalist täiuslikult puhtaks.

Lihtne kasutajaliides

Kolm sammu ja oledki valmis
Lihtsalt kasutatav liides keskel asuva programmivalikunupuga võimaldab pesupesemist alustada vaid kolme lihtsa sammuga: lülita pesumasin sisse, vali programm ja vajuta käivitamisnuppu! Sul pole vaja alammenüüdes lisafunktsioone ja -sätteid valida. Samas on sul vabadus valida sätteid suurel puutetundlikul paneelil, et saaksid kindel olla, et su riideid pestakse just nii nagu sulle meeldib.
Vähem
lähedal

EcoEye näidik

Energia tarbimine on alati kontrolli all
Lihtsalt loetav EcoEye näidik annab sulle reaalajas tagasisidet, kui säästlik on su valitud programm, aidates sul nii vett ja energiat säästa.

Allergy Care'i allergiavastane programm

Liskaitse tundlikule nahale
Allergiavastane programm kasutab kõrget temperatuuri ja lisaloputust, et pesuainejäägid kangast tõhusalt eemaldada. See eemaldab ebameeldivusi põhjustada võivad allergeenid ja kaitseb tundlikku nahka.

StableTechi tehnoloogia

Värisemisvaba töö
Tänu StableTechi külje- ja aluspaneelidele on pesumasin stabiilsem ja vibreerib vähem, mistõttu tekitab see ka kõige suurema pöörete arvu juures väiksemat müra.

Steriilse trumli programm SterilTub

Alati meeldivalt lõhnav pesu
Pesupulbriga madalal temperatuuril pesu pesemine võib luua soodsad tingimused bakterite tekkeks, mis omakorda võivad su pesu vängelt lõhnama panna. SterilTubi programm eemaldab masina sisemusest kõik bakterid ja tagab, et su pesu lõhnab alati värskelt.

Elegantne uks

Täiuslik sissepääs
Ühes tükis plastikust valmistatud suur uks, milles pole ühtegi kruvi, tagab stabiilsuse ja hoiab ära igasuguse kriuksumise või nagisemise. See avaneb kuni 180 kraadi ulatuses, seega on trumil tühjendamine ja täitmine võimalikult lihtne.

Pesemisrežiimid

Vastab täiuslikult sinu pesemisvajadustele
Meie tehnoloogia hoolitseb selle eest, et igat tüüpi kangaid pestakse parimal võimalikult moel, kasutades selleks temperatuuri, veekoguse, pesemisaja ja tsentrifuugimiskiiruse optimaalset kombinatsiooni. Neid sätteid saab erinevate pesemisrežiimidega veelgi kohandada, mis võimaldab sul leida oma hetkevajadusele sobivaima kombinatsiooni.
Vähem
lähedal

SuperSilenti tehnoloogia

Nüüd võid ka öösel pesu pesta
Kõige vaiksemad WaveActive'i pesumasinad tekitavad müra, mis on võrdne kahe inimese vahelise sosinal vestlusega. Vaikne töö on spetsiaalse heliisolatsiooni, tõhusate mootorite, kvaliteetsete materjalide ja pesusüsteemi uuenduslike lahenduste tulemus.

Trumli valgustus

Ükski sokk ei lähe enam kaotsi
Hoolikalt paigutatud LED-valgusti valgustab elegantselt trumlit ja tagab lihtsa pesu lisamise ning tühjendamise.

Pehmed SoftSoundi helid

Lõpp tüütutele piiksudele
WaveActive'i pesumasinad hoolitsevad nii su pesu kui ka kõrvade eest. Pehmed helid annavad sulle valitud funktsioonide või programmide osas õrna tagasisidet.
rohkem funktsioonevähem funktsioone

Tehnilised andmed

Energiaklass: A

Värv: Valge

Inverter PowerDrive

Mahutavus: 8 kg

Trumli maht: 64 l

Displei: LED displei

Trumli valgustus: Jah

Viivitusega stardi seadistamine (24 h): Viivitusega stardi seadistamine (24h)

Külm wash: 15°C

Isikupärased seadistused kõigile programmidele

Temperatuuri reguleerimine

Helisignaal SoftSound

SterilTub

StainExpert

Eriti vaikne+

CDP lapselukk

Mürataseme pöörlemine: 76 dB(A)re1pW

Mõõdud: 60 × 85 × 61 cm

Pakendi mõõdud: 64 × 89 × 69 cm

Neto kaal: 80.2 kg

Kogumass: 81.7 kg

Energiakulu ooterežiimis: 0.3 W

Toitepinge: 2,000 w

Nominaalne kaitsme suurus: 10 A

kood: 729411

EAN kood: 3838782077142

Lisad

Seotud tooted