GV672C62 Integreeritav nõudepesumasin

Integreeritav nõudepesumasin GV672C62

Integreeritav nõudepesumasin Energiaklass: C Korvide arv: 3 TotalDry – automaatne ukseavamine Mõõdud: 59.6 × 81.7 × 55.6 cm
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - 16 nõudekomplekti

16 nõudekomplekti

Sama paindlik kui sinu ajakasutus
Gorenje SmartFlexi nõudepesumasinad on piisavalt suured, et vastata sinu vajadustele. Tänu kolmele korvile saab nendega korraga pesta kuni 16 nõudekomplekti. Täielikult kohandatav sisemus võimaldab erinevaid nõude paigutusvalikuid, masina kasutamine on lihtne ja pesemistulemus täiuslik.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - 15min kiirpesu

15min kiirpesu

Puhasta kiiresti, et saaksid aega maha võtta
Kujutle pidulikku õhtusööki, kus pearoa nõud saavad magustoidu laualejõudmise ajaks juba puhtaks. Kui valid ühetunnise programmi ja kiirpesu funktsiooni, pesevad Gorenje SmartFlexi nõudepesumasinad su nõud üksnes 15 minutiga puhtaks. See on suurepärane abiline, kui pead paljude külaliste järelt kiiresti nõusid pesema.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - TotalDry kuivatusfunktsioon

TotalDry kuivatusfunktsioon

Alati täiuslikult kuivad nõud
Nõudepesumasina uks avaneb automaatselt pärast pesutsüklit, et lasta välja üleliigne aur. Nii jõuab värske õhk sinu nõudeni, et pestud esemed, nagu plastnõud, kuivaksid täielikult. Sobib täiuslikult kiireks kuivatamiseks madala energiakuluga.

PowerDrive'i invertermootor

Märkimisväärne võimsus, suur tõhusus
Uus ja võimas harjavaba PowerDrive'i invertermootor, millel on kiiruse reguleerimise võimalus, tagab suurepärase jõudluse, märkimisväärselt vaiksema töö, madalama energiakulu ja pikema eluea.

Veekulu 6,9 l

Hoiab kokku aega ja vett
Käsitsi nõusid pestes kulub 12 standardse nõudekomplekti pesemiseks kuni 100 liitrit magevett. Neid nõudepesumasinas pestes kulub 10 korda vähem. Keerukamatel mudelitel on spetsiaalne veepaak, mis vähendab veetarbimise ainult 6,9 liitrini pesutsükli kohta.

Nutikas juhtimine

Selgus ja kontroll
Nõudepesumasina funktsioonides navigeerimine pole kunagi lihtsam olnud. Kõik juhtnupud on ergonoomiliselt paigutatud ja kasutavad kergelt mõistetavat vasakult-paremale loogikat. Kuigi kõigil mudelitel on suurepärane valge LED-ekraan, on eesrindlikumatele mudelitele lisatud ka puutetundlik juhtimine. Nõudepesu alustamiseks piisab vaid ühest puudutusest.
Vähem
lähedal

Kohandatavad korvid

Hoolikalt kujundatud sisemus
Korvidel on liigutatavad elemendid ning nende paigutust saab muuta, et nõude sissepanemist lihtsustada. Tõeliselt lihtne korvide kolmele tasemele paigutamise süsteem aitab sul masinasse paigutada ka kõige suuremaid potte ja taldrikuid. Alumise korvi nõuderesti saab lihtsalt kokku voltida, et teha ruumi suurematele esemetele. Söögiriistad saab kenasti spetsiaalsele restile panna. Noad, kahvlid ja lusikad paigutatakse eraldi, et nad üksteist ei kriimutaks ja saaks täiuslikult kuivaks. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et masina kasutamine oleks võimalikult lihtne.
Vähem
lähedal

Automaatprogramm

Olgu sul pidu kahele või kaheteistkümnele – su nõud on alati täiuslikult puhtad
Vahel pead klaase üksnes loputama, kuid teine kord on su nõudepesumasin täis tugevalt määrdunud nõusid pühapäevaselt lõunasöögilt. Täiustatud anduritehnoloogia reguleerib alati nõudepesuprogrammi, et nõud optimeeritud vee- ja energiakuluga täiuslikult puhtaks saada. Sul pole vaja eriprogrammi klaaside või intensiivse pesu jaoks – automaatprogramm kohaneb kõigi su vajadustega.
Vähem
lähedal

ExtraHygiene

Alati puhas lutipudel
Steriliseerimisprotsessi jäljendav programm on loodud kõigile, kes vajavad väikest lisakinnitust, et nende nõud on tõesti hügieeniliselt puhtad, näiteks beebide ja väikeste lastega peredele. Öko- või universaalprogrammi kasutades pikendab funktsioon pesuaega ja tõstab temperatuuri 5 °C võrra. Koos intensiivpesu programmiga tõstab see temperatuuri kuni 75 °C, mis on piisavalt kõrge, et eemaldada enamik baktereid.
Vähem
lähedal

Sisevalgusti

Täiuslik ülevaade
LED-valgusti hoolikalt valitud asukoht valgustab elegantselt nõudepesumasina sisemust ja võimaldab nõude lihtsat sissepanemist ja väljavõtmist.

Kiire intensiivpesu

Kiire igapäevapesu
Optimeerides kõiki nõudepesutsükleid, suudavad SmartFlexi nõudepesumasinad töö vaid 90 minutiga ära teha. See tähendab, et masinatäis musti nõusid saab täiuslikult puhtaks ja kuivaks väga lühikese ajaga, kasutades palju vähem vett ja energiat võrreldes käsitsi pesemisega.

Ukse liugmehhanism

Sinu köögi jaoks kohandatud nõudepesumasin
Spetsiaalne ukse liugmehhanism võimaldab paigaldada nõudepesumasinat igasugusesse köögikappi, sõltumata sellest, kui suur on dekoratiivukse pikkus või milline on sokli stiil. Lisaks võimaldab sisseehitatud tagasivoolukaitse paigaldada nõudepesumasina ergonoomilisele kõrgusele. Ja ukse alla ei jää mingeid vahesid!
Vähem
lähedal

Oleku LED-tuli

Kõik on alati kontrolli all
Nõudepesumasina ukse alumise osa külge paigaldatud spetsiaalne LED-tuli näitab pidevalt nõudepesuprogrammi hetkeolekut. Nii tead alati, kas nõudepesumasin töötab või on pesuprogramm juba läbi saanud.

Total AquaStopi ohutusfunktsioon

Ära muretse vee mahamineku pärast
AquaStopi ohutusfunktsiooniga võid jätta nõudepesumasina ohutult nii ööseks kui ka eemalviibimise ajaks tööle. Veelekke või üleujutuse korral sulgeb AquaStop automaatselt veevarustuse ning pump hakkab allesjäänud vett kraanikaussi pumpama. AquaStop töötab täiuslikult kogu seadme eluea vältel.
Vähem
lähedal

Isepuhastuv filter

Filtri veatu töö
Loputussüsteem ja automaatne filtri ummistusvastane kaitse tagavad, et filter toimib veatult ning vajab palju vähem puhastamist.

Ühetunnine programm

Tõhusalt kiire
Tõhus ja kiire programm, mis on loodud igapäevaseks, kergelt kuivanud toidujääkidega nõude pesemiseks. Koos kiirpesufunktsiooniga saab seda lühendada 15 minutini.

MultiClacki süsteem

Kohaneb iga potiga
Tõeliselt lihtne korvide kahele või kolmele tasemele paigutamise süsteem aitab sul masinasse paigutada ka kõige suuremaid potte ja taldrikuid ning muudab su nõudepesumasina sisemuse sinu vajadustele vastavaks.

Ööprogramm

Vaikne nõudepesu vaid 37 dB juures
Müratasemega 37 dB on see programm vaiksem kui päev raamatukogus. Su nõud on hommikuks puhtad ning su uni pole häiritud.

Isepuhastusprogramm

Alati täiuslikult puhas nõudepesumasin
Puhas nõudepesumasina sisemus tagab, et pesutulemus vastab alati sinu ootustele. Käivita isepuhastusprogramm kord kuus ja sa ei pea enam kunagi nõudepesumasina sisemust ja veepihusteid käsitsi küürima ning torusid puhastama.

Kolmas veepihust

Kuni 30% parem puhastustulemus
Täiendav veepihusti tagab parema veega katvuse ja põhjalikuma loputuse, et saavutada kuni 30% parem puhastustulemus. Kõik nõud ja söögiriistad saavad alati täiuslikult puhtaks.
rohkem funktsioonevähem funktsioone

Tehnilised andmed

Energiaklass: C

MAX sissevoolava vee temperatuur: 70 °C

Juhtimine: TouchControl

Pesemistemperatuur: 70, 65, 55, 45, 35 °C

Mäluprogramm

QuickIntensive programm

Automaatprogramm

SpeedWash function

TotalDry – automaatne ukseavamine

ExtraHygiene

Kolm-ühes-funktsioon

Viivitusega käivitus kuni 24 tundi

Korvide arv: 3

Ülemine korvisüsteem: MultiClack

Veejoa tasemete arv: 5

Veepihustus: 3

Isepuhastuv filter

Teeninduse diagnostika

Roostevabast terasest sisemus

Müratase: 39 dB(A)re1pW

Kõrguse reguleerimise diapasoon: 70 mm

Elektriühendus: 220-240 V

Mõõdud: 59.6 × 81.7 × 55.6 cm

Pakendi mõõdud: 64 × 89 × 66.5 cm

Niši mõõtmed (L × K × S): 60 × 82 × 57 cm

Neto kaal: 35 kg

Kogumass: 37.3 kg

Toitepinge: 1,900 w

Nominaalne kaitsme suurus: 10 A

kood: 736658

EAN kood: 3838782478314

Lisad

Seotud tooted