GV67260 Integreeritav nõudepesumasin

Integreeritav nõudepesumasin GV67260

Energiaklass: A+++ Korvide arv: 3 TotalDry – automaatne ukseavamine IonTech Mõõdud: 59.6 × 81.7 × 55.6 cm
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - 16 nõudekomplekti

16 nõudekomplekti

Sama paindlik nagu nüüdsest ka teie ajakasutus
XXL nõudepesumasinad pakuvad teie vajadusteks piisavalt ruumi. Kolm korvi võimaldavad pesta kuni 16 nõudekomplekti ühekorraga. Igati paindlik sisemus võimaldab erinevaid asetusvalikuid, kasutamine on lihtne ja pesemistulemused täiuslikud.
_products/features/icon - 15 min SpeedWash

15 min SpeedWash

Puhastab kiiresti, nii et teie saate aja maha võtta
Kujutlege pidulikku õhtusööki, kus pearoa nõud saavad magustoidu laualejõudmise ajaks juba puhtaks. Kiire programm funktsiooniga SpeedWash peseb nõud kõigest 15 minutiga. Sobib ideaalselt külaliste võõrustamisel tekkiva nõudekoguse pesemiseks.
_products/features/icon - TotalDry

TotalDry

Hoolitseb enda eest ise
Peale pesutsüklit avaneb nõudepesumasina uks automaatselt veidi, et liigne aur pääseks masinast välja. See laseb värskel õhu sööginõudeni pääseda, nii et pestud esemed, näiteks plastiknõud, kuivavad täielikult. Ideaalne kiireks kuivatamiseks väikese energiakuluga.

IonTech

Pole lõhna, pole muret
Igaüks on kokku puutunud ebameeldiva lõhnaga, mis tekib nõudepesumasinas, kuhu mitme päeva jooksul järjest musti nõusid lisatakse. Gorenje nõudepesumasinatesse sisse ehitatud täiustatud IonTech-tehnoloogia töötab loomuliku ioniseerimisprotsessi põhimõttel, eemaldades loomulikul teel lõhnad ja hoides nõudepesumasina värskena isegi siis, kui see on musti nõusid täis.
rohkem
lähedal

Inverter PowerDrive

Tähelepanuväärne võimsus, suur efektiivsus
Uus võimas kiirusereguleerijaga harjadeta invertermootor PowerDrive tagab suure jõudluse koos märgatavalt vaiksema töötamise, väiksema energiatarbimise ja pikema tööeaga.

Veekulu 6,9 l

Hoiab kokku aega ja vett
Käsitsi nõusid pestes kulub 12 standardse nõudekomplekti pesemiseks kuni 100 liitrit magevett. Neid nõudepesumasinas pestes kulub 10 korda vähem. Keerukamatel mudelitel on spetsiaalne veepaak, mis vähendab veetarbimise ainult 6,9 liitrini pesutsükli kohta.

SmartControl

Selgus ja kontroll
Nõudepesumasina juhtimine pole kunagi olnud lihtsam. Kõik juhtnupud asuvad ergonoomilises asendis otsejoones vasakult paremale loogilise toimega. Kui kõigil mudelitel on valge LED-ekraan, siis osadel keerukamatel mudelitel on lisaks veel puutetundlik juhtimissüsteem. Nõudepesu käivitamiseks piisab vaid ühest puudutusest.
rohkem
lähedal

Reguleeritavad korvid

Hoolikalt kavandatud sisemus
Korvidel on lihtsamaks käsitsemiseks esiletoodud liikuvad osad ja kohandatav korvi paigutus. Tõeliselt lihtne kolmeastmeline korvide reguleerimissüsteem võimaldab teil mahutada isegi kõige suuremaid potte ja panne. Alumise korvi taldrikuresti saab kergesti kokku panna, et
suurematele esemetele oleks rohkem ruumi. Söögiriistu saab suurepäraselt paigutada spetsiaalsele alusele. Söögiriistad asetatakse eraldi, nii et nad ei saa kriimustada ja kuivavad korralikult ära. Iga üksikasi on hoolikalt kavandatud, nii et käsitsemine on võimalikult lihtne.
rohkem
lähedal

AutoProgramme

Pidu kahele või kaheteistkümnele – nõud saavad säravpuhtaks
Mõnikord on vaja vaid joogiklaase kergelt loputada, teinekord on aga näiteks pärast pühapäevalõunat nõudepesumasin täis tugevalt määrdunud sööginõusid. Täiustatud anduritehnoloogia kohandab alati nõudepesuprogrammi nii, et nõud pestakse täiuslikult puhtaks optimeeritud veeja
energiakuluga. Joogiklaaside jaoks ega intensiivseks puhastamiseks pole tarvis eriprogramme – üks ja sama AutoProgramme kohandub kõigi teie vajaduste järgi.
rohkem
lähedal

ExtraHygiene

Alati puhas lutipudel
See valik pikendab pesemisaega ja tõstab temperatuuri 5 °C võrra, nii et intensiivse programmi puhul on vee temperatuur 75 °C, mis hävitab enamiku bakteritest. Programm jäljendab steriliseerimisprotsessi ja on mõeldud beebidega peredele beebinõude ja lutipudelite pesemiseks.

Sisemine valgustus

Selge ülevaade
Hoolikalt paigutatud LED-tuled valgustavad elegantselt nõudepesumasina sisemust elegantselt, et nõusid oleks lihtsam sisse panna ja välja võtta.

QuickIntensive

Kiire igapäevane pesu
Nõudepesutsükli kõiki etappe optimeerides SmartFlex nõudepesumasinad töö ära kõigest pooleteise tunniga. See tähendab, et täiskogus musti nõusid saab säravpuhtaks ja kuivaks palju kiiremini kui käsitsi pestes, kulutades samas palju vähem vett ja energiat.

SmartLook

Justkui teie köögi jaoks loodud nõudepesumasin
Ukse eriline liugmehhanism võimaldab paigaldada nõudepesumasina mis tahes tüüpi köögisektsiooni, ükskõik kui suur peab olema dekoratiivne uks või milline on disain. Lisaks võimaldab sisseehitatud vedelikuvoolu piiraja paigaldada nõudepesumasina ergonoomilisele kõrgusele. Ei mingeid pragusid ukse all!
rohkem
lähedal

LED-märgutuli

Alati kontrolli all
Nõudepesumasina täielikult integreeritud ukse madalamasse ossa paigaldatud LED-lamp näitab pidevalt nõudepesumasina käesoleva programmi olekut. Sel viisil teate alati, kas nõudepesumasin töötab või on pesutsükkel läbi.

XXL inox

Rohkem ruumi mustadele nõudele
Täisintegreeritav nõudepesumasin kõrgusega 86 cm sobitub ideaalselt köökidesse, kus on vastavalt kasutajatele kohandatud tööpinna kõrgus. Tähelepanuväärne üleni roostevabast terasest 56 cm trummel, mis on turul olevatest üks suuremaid, on piisavalt ruumikas kõigi teie
vajaduste jaoks. XXL nõudepesumasinad mahutavad 35 cm läbimõõduga taldrikud ja standardsuuruses masinad mahutavad 31 cm taldrikud.
rohkem
lähedal

Täielik AquaStop

Ärge muretsege vee mahamineku pärast
Tänu ohutusfunktsioonile AquaStop võib nõudepesumasina julgelt ka ööseks või teie äraoleku ajaks tööle jätta. Lekke või üleujutuse korral katkestab AquaStop automaatselt veevarustuse, pump aga tõmbab liigse vee nõudepesumasina veemahutist välja. AquaStop püsib töökorras seadme kogu eluea vältel.
rohkem
lähedal

Ühendus kuuma veega

Kõrgem temperatuur, väiksemad kulud
Gorenje nõudepesumasinad võib ühendada külma vee asemel ka kuuma vee varustusega (kuni 70 °C). Kuuma veega ühendamine lühendab programmi tööaega ja vähendab elektrikulu. Keskkonna- ja rahakotisõbralik lahendus teie perele.
rohkem funktsioonevähem funktsioone

Tehnilised andmed

Energiaklass: A+++

MAX sissevoolava vee temperatuur: 70 °C

Juhtimine: TouchControl

Pesemistemperatuur: 70, 65, 55, 45, 35 °C

IonTech

Mäluprogramm

QuickIntensive programm

Automaatprogramm

SpeedWash function

TotalDry – automaatne ukseavamine

ExtraHygiene

Kolm-ühes-funktsioon

Visuaalne pesemistsükli lõpu indikaator paneelil

Viivitusega käivitus kuni 24 tundi

Korvide arv: 3

Ülemine korvisüsteem: MultiClack

Kokkuklapitavad põhjaplaadi korvid

Veejoa tasemete arv: 5

Veepihustus: 3

Isepuhastuv filter

Alumine korv: Lai võrkalus; Handle with stainless steel logotype; Kokku volditav/jaotatav tagumine nõude hoidikute rida

Teeninduse diagnostika

Roostevabast terasest sisemus

Veekulu: 6.9 L

Energiakulu - tavalise programmiga: 0.86 kWh

Keskmine aastane veekulu neljaliikmelises majapidamises, l: 1,932 L

Müratase: 44 dB(A)re1pW

Kõrguse reguleerimise diapasoon: 70 mm

Elektriühendus: 220-240 V

Mõõdud: 59.6 × 81.7 × 55.6 cm

Pakendi mõõdud: 64 × 89 × 66.5 cm

Niši mõõtmed (L × K × S): 60 × 82 × 57 cm

Neto kaal: 37.5 kg

Kogumass: 40.1 kg

Energiakulu ooterežiimis: 0.49 W

Toitepinge: 1,900 w

Nominaalne kaitsme suurus: 10 A

kood: 509649

EAN kood: 3838942106828

Lisad

Seotud tooted