All dishwasher features

Igati sobilikud teie eest tööd ära tegema
Uued SmartFlex’i nõudepesumasinad on inspireeritud moodsast elustiilist. Kuna meie igapäevaelu võib olla üsna dünaamiline, lõime uue põlvkonna nõudepesumasina, mis võtab tänu paljudele täiustatud omadustele koorma teie õlgadelt. Sisemus on kujundatud sellisel viisil, et igal sööginõul ja söögiriistal on oma koht selle kujust või suurusest sõltumata. Need on seadmed, mis sobituvad täiuslikult teie elustiiliga. Paindlikkus. Kohandamine. Funktsionaalsus. Just nendele põhimõtetele tuginedes lõime nõudepesumasinad, mis on piisavalt paindlikud iga ülesande jaoks ja teie iga vajadusega kohandumiseks. Need avaldavad muljet arvukate omadustega, mis annavad teile aega elus tähtsamate asjade nautimiseks.
Täiuslik tulemus
Nutikad lahendused
Täiuslik kasutajakogemus
SmartFlex nõudepesumasinad Gorenjelt
15 min SpeedWash
15 min SpeedWash
15 min SpeedWash
Kujutlege pidulikku õhtusööki, kus pearoa nõud saavad magustoidu laualejõudmise ajaks juba puhtaks.
IonTech
IonTech
IonTech
Igaüks on kokku puutunud ebameeldiva lõhnaga, mis tekib nõudepesumasinas, kuhu mitme päeva jooksul järjest musti nõusid lisatakse.
16 nõudekomplekti
16 nõudekomplekti
16 nõudekomplekti
XXL nõudepesumasinad pakuvad teie vajadusteks piisavalt ruumi. Kolm korvi võimaldavad pesta kuni 16 nõudekomplekti ühekorraga.
TotalDry
TotalDry
TotalDry
Peale pesutsüklit avaneb nõudepesumasina uks automaatselt veidi, et liigne aur pääseks masinast välja.

Täiuslik tulemus

Igati sobilikud teie eest tööd ära tegema
Tipptehnoloogiliste lahenduste kasutamine võimaldab SmartFlex nõudepesumasinatel tagada iga kord parimad pesemistulemused. Kõik protsessid tehakse automaatselt ning parimad tulemused saavutatakse ka XXL koguste puhul ja saadaolevatest kiireimate hulka kuuluvate pesemisprogrammidega. Beebinõude desinfitseerimise ja üleujutusevastase kaitse funktsioonid tulevad samuti kasuks.

16 nõudekomplekti

Sama paindlik nagu nüüdsest ka teie ajakasutus
For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
XXL nõudepesumasinad pakuvad teie vajadusteks piisavalt ruumi. Kolm korvi võimaldavad pesta kuni 16 nõudekomplekti ühekorraga. Igati paindlik sisemus võimaldab erinevaid asetusvalikuid, kasutamine on lihtne ja pesemistulemused täiuslikud.
_products/features/icon - 15 min SpeedWash

15 min SpeedWash

Puhastab kiiresti, nii et teie saate aja maha võtta
Kujutlege pidulikku õhtusööki, kus pearoa nõud saavad magustoidu laualejõudmise ajaks juba puhtaks. Kiire programm funktsiooniga SpeedWash peseb nõud kõigest 15 minutiga. Sobib ideaalselt külaliste võõrustamisel tekkiva nõudekoguse pesemiseks.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Täielik AquaStop

Täielik AquaStop

Ärge muretsege vee mahamineku pärast
Tänu ohutusfunktsioonile AquaStop võib nõudepesumasina julgelt ka ööseks või teie äraoleku ajaks tööle jätta. Lekke või üleujutuse korral katkestab AquaStop automaatselt veevarustuse, pump aga tõmbab liigse vee nõudepesumasina veemahutist välja. AquaStop püsib töökorras seadme kogu eluea vältel.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Ühendus kuuma veega

Ühendus kuuma veega

Kõrgem temperatuur, madalam energiakulu
Gorenje nõudepesumasinaid saab ühendada külma vee asemel ka kuuma veega (max 70 °C). Kuuma vee ühenduse valimine lühendab pesuaega ja vähendab nõudepesumasina elektrikulu. Keskkonna- ja rahakotisõbralik lahendus sinu perele.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - QuickIntensive

QuickIntensive

Kiire igapäevane pesu
Nõudepesutsükli kõiki etappe optimeerides SmartFlex nõudepesumasinad töö ära kõigest pooleteise tunniga. See tähendab, et täiskogus musti nõusid saab säravpuhtaks ja kuivaks palju kiiremini kui käsitsi pestes, kulutades samas palju vähem vett ja energiat.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - ExtraHygiene

ExtraHygiene

Alati puhas lutipudel
See valik pikendab pesemisaega ja tõstab temperatuuri 5 °C võrra, nii et intensiivse programmi puhul on vee temperatuur 75 °C, mis hävitab enamiku bakteritest. Programm jäljendab steriliseerimisprotsessi ja on mõeldud beebidega peredele beebinõude ja lutipudelite pesemiseks.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - AutoProgramme

AutoProgramme

Pidu kahele või kaheteistkümnele – nõud saavad säravpuhtaks
Mõnikord on vaja vaid joogiklaase kergelt loputada, teinekord on aga näiteks pärast pühapäevalõunat nõudepesumasin täis tugevalt määrdunud sööginõusid. Täiustatud anduritehnoloogia kohandab alati nõudepesuprogrammi nii, et nõud pestakse täiuslikult puhtaks optimeeritud veeja
energiakuluga. Joogiklaaside jaoks ega intensiivseks puhastamiseks pole tarvis eriprogramme – üks ja sama AutoProgramme kohandub kõigi teie vajaduste järgi.
Vähem
lähedal

Nutikad lahendused

Lahendus igale probleemile
Gorenje uued SmartFlex’i nõudepesumasinad hoolitsevad lisaks nõudele ja kasutaja vajadustele ka keskkonna eest. Kõrgtehnoloogilised lahendused, nagu Powerdrive’i mootor, tagavad madala vee- ja energiakulu. Muude intelligentsete lahenduste hulka kuuluvad näiteks lõhnade tekke vältimine nõudepesumasinas ja eriline liuguks, mis võimaldab seadet paigaldada igasuguse suuruse ja kujuga kööki.

TotalDry

Hoolitseb enda eest ise
For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
Peale pesutsüklit avaneb nõudepesumasina uks automaatselt veidi, et liigne aur pääseks masinast välja. See laseb värskel õhu sööginõudeni pääseda, nii et pestud esemed, näiteks plastiknõud, kuivavad täielikult. Ideaalne kiireks kuivatamiseks väikese energiakuluga.
_products/features/icon - IonTechi tehnoloogia

IonTechi tehnoloogia

Täitmist ootav nõudepesumasin ei lõhna enam halvasti
Kõigile on tuttav see ebameeldiv lõhn, mis tuleb pooleldi täidetud nõudepesumasinast, mis on juba paar päeva käimapanekut oodanud. Gorenje nõudepesumasinate eesrindlik IonTechi tehnoloogia töötab loomuliku ioniseerimisprotsessi põhimõttel, eemaldades loomulikul moel ebameeldivad lõhnad ja hoides sinu nõudepesumasina värskena, isegi kui see on täidetud mustade nõudega.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - SmartLook

SmartLook

Sinu köögi jaoks kohandatud nõudepesumasin
Spetsiaalse ukse liugmehhanismi abil saad nõudepesumasinat paigaldada igasugusesse köögikappi, sõltumata sellest, kui suur on dekoratiivukse pikkus või milline on sokli stiil. Lisaks võimaldab sisseehitatud tagasivoolukaitse paigaldada nõudepesumasina ergonoomilisele kõrgusele. Ja ukse alla ei jää mingeid vahesid!
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Olekunäidik

Olekunäidik

Alati kontrolli all
Täiendav LED-ekraan nõudepesumasina uksel näitab pidevalt nõudepesuprogrammi hetkeolekut ja järelejäänud aega. Nii teate alati, millal on ohutu lisada nõusid, või kui nõudepesumasin on intensiivse pesemise faasis, saate vaadata, kas kuivatamisprotsess on juba alanud või pesemistsükkel lõppenud.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Inverter PowerDrive

Inverter PowerDrive

Tähelepanuväärne võimsus, suur efektiivsus
Uus võimas kiirusereguleerijaga harjadeta invertermootor PowerDrive tagab suure jõudluse koos märgatavalt vaiksema töötamise, väiksema energiatarbimise ja pikema tööeaga.
_products/features/icon - XXL inox

XXL inox

Rohkem ruumi mustadele nõudele
Täisintegreeritav nõudepesumasin kõrgusega 86 cm sobitub ideaalselt köökidesse, kus on vastavalt kasutajatele kohandatud tööpinna kõrgus. Tähelepanuväärne üleni roostevabast terasest 56 cm trummel, mis on turul olevatest üks suuremaid, on piisavalt ruumikas kõigi teie
vajaduste jaoks. XXL nõudepesumasinad mahutavad 35 cm läbimõõduga taldrikud ja standardsuuruses masinad mahutavad 31 cm taldrikud.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Veekulu 6,9 l

Veekulu 6,9 l

Hoiab kokku aega ja vett
Käsitsi nõusid pestes kulub 12 standardse nõudekomplekti pesemiseks kuni 100 liitrit magevett. Neid nõudepesumasinas pestes kulub 10 korda vähem. Keerukamatel mudelitel on spetsiaalne veepaak, mis vähendab veetarbimise ainult 6,9 liitrini pesutsükli kohta.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - A+++ - 10% madalam energiakulu

A+++ - 10% madalam energiakulu

Erakordselt energiatõhus
Tänu uuele PowerDrive'i invertermootorile, optimeeritud programmidele ja nutikatele lahendustele, nagu TotalDry kuivatusfunktsioon, ühendavad Gorenje nõudepesumasinad endas täiuslikke puhastus- ja kuivatustulemusi ning väga madalat energiakulu.
Vähem
lähedal

Täiuslik kasutajakogemus

Uus pereliige
Gorenje uued SmartFlex’i nõudepesumasinad on valmistatud ühel peamisel eesmärgil: teha kasutajate elu lihtsaks ja mugavaks. Need uhiuued seadmed pakuvad erakordset kasutajakogemust ja saavad tänu lihtsale ja loogilisele kasutusviisile iga majapidamise hinnatud liikmeks. Isegi need, kes on alles esimest korda alustanud nõudepesumasina kasutamist, peavad SmartFlex’i nõudepesumasinate kasutamist lihtsaks ja nauditavaks. Siseja välisvalgustus tõstavad kvaliteeti veelgi, samas kindlustab vaikne töötamine rahuliku õhkkonna kodus.

SmartControl

Selgus ja kontroll
Nõudepesumasina juhtimine pole kunagi olnud lihtsam. Kõik juhtnupud asuvad ergonoomilises asendis otsejoones vasakult paremale loogilise toimega. Kui kõigil mudelitel on valge LED-ekraan, siis osadel keerukamatel mudelitel on lisaks veel puutetundlik juhtimissüsteem. Nõudepesu käivitamiseks piisab vaid ühest puudutusest.
_products/features/icon - Sisemine valgustus

Sisemine valgustus

Selge ülevaade
Hoolikalt paigutatud LED-tuled valgustavad elegantselt nõudepesumasina sisemust elegantselt, et nõusid oleks lihtsam sisse panna ja välja võtta.
_products/features/icon - Reguleeritavad korvid

Reguleeritavad korvid

Hoolikalt kavandatud sisemus
Korvidel on lihtsamaks käsitsemiseks esiletoodud liikuvad osad ja kohandatav korvi paigutus. Tõeliselt lihtne kolmeastmeline korvide reguleerimissüsteem võimaldab teil mahutada isegi kõige suuremaid potte ja panne. Alumise korvi taldrikuresti saab kergesti kokku panna, et
suurematele esemetele oleks rohkem ruumi. Söögiriistu saab suurepäraselt paigutada spetsiaalsele alusele. Söögiriistad asetatakse eraldi, nii et nad ei saa kriimustada ja kuivavad korralikult ära. Iga üksikasi on hoolikalt kavandatud, nii et käsitsemine on võimalikult lihtne.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - LED-märgutuli

LED-märgutuli

Alati kontrolli all
Nõudepesumasina täielikult integreeritud ukse madalamasse ossa paigaldatud LED-lamp näitab pidevalt nõudepesumasina käesoleva programmi olekut. Sel viisil teate alati, kas nõudepesumasin töötab või on pesutsükkel läbi.
_products/features/icon - SuperSilent

SuperSilent

Sosinvaikne töö
Kõige vaiksemad nõudepesumasinad teevad töötamise ajal vaid 41 dB suurust müra, mis on võrdne kahe inimese vahelise sosinal vestlusega. Vaikne töö on spetsiaalse heliisolatsiooni, tõhusa mootori, kvaliteetsete materjalide ja nõudepesusüsteemi uuenduslike lahenduste tulemus.
Vähem
lähedal