Täiuslikkuseni viimistletudUued ja täiustatud Gorenje SmartFlexi nõudepesumasinad
1
Me teame, et sul on vaja kindlust, et su nõudepesumasin teeb oma tööd veatult. Just seetõttu on enamikel uutel SmartFlexi nõudepesumasinatel lisapihusti, mistõttu on nõud paremini veega kaetud ja loputatud ning pesutulemus paraneb kuni 30%. Kas pead nõusid pärast masinast välja võtmist uuesti käsitsi pesema? See jääb nüüd minevikku!

Ja see pole veel kõik: 

  • TotalDry kuivatusfunktsioon  –  uks avaneb automaatselt, et lasta üleliigne aur välja, jättes kõik nõud täielikult kuivaks;
  • 15min kiirpesu  – saad nõud ära pesta vaid 15 minutiga; 
  • ööprogramm  – müratasemega 37 dB on see programm vaiksem kui päev raamatukogus.

Uuri lähemalt SmartFlexi nõudepesumasinaid

Nutikas ja paindlik:

_products/features/icon - Kolmas veepihust

Kolmas veepihust

Kuni 30% parem puhastustulemus
Täiendav veepihusti tagab parema veega katvuse ja põhjalikuma loputuse, et saavutada kuni 30% parem puhastustulemus. Kõik nõud ja söögiriistad saavad alati täiuslikult puhtaks.
_products/features/icon - 15min kiirpesu

15min kiirpesu

Puhasta kiiresti, et saaksid aega maha võtta
Kujutle pidulikku õhtusööki, kus pearoa nõud saavad magustoidu laualejõudmise ajaks juba puhtaks. Kui valid ühetunnise programmi ja kiirpesu funktsiooni, pesevad Gorenje SmartFlexi nõudepesumasinad su nõud üksnes 15 minutiga puhtaks. See on suurepärane abiline, kui pead paljude külaliste järelt kiiresti nõusid pesema.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - TotalDry kuivatusfunktsioon

TotalDry kuivatusfunktsioon

Alati täiuslikult kuivad nõud
Nõudepesumasina uks avaneb automaatselt pärast pesutsüklit, et lasta välja üleliigne aur. Nii jõuab värske õhk sinu nõudeni, et pestud esemed, nagu plastnõud, kuivaksid täielikult. Sobib täiuslikult kiireks kuivatamiseks madala energiakuluga.
Vähem
lähedal

UURI LISAKS OMADUSI

klõpsa laiendamiseks

Kuidas valida õiget nõudepesumasinat

Nõudepesumasin on muutumas oluliseks seadmeks igas kaasaegses majapidamises. Möödas on ajad, kui pärast lõuna söömist venis nõude pesemine ja ära panemine pärastlõunasse. Kiire elutempo on meie teele lükanud muid ülesandeid ja probleeme, seega saame nüüd selle kodutöö lihtsalt oma nõudepesumasinale jätta.