NRM8181MX Kahepoolne külmik

Kahepoolne külmik NRM8181MX

Kahepoolne külmik Paigaldusviis: Eraldiseisev
prindi
prindi
jaga
Facebook
Twitter
lae alla
lae alla

Funktsioonid

_products/features/icon - Convert FreshZone'i sahtel

Convert FreshZone'i sahtel

Valmis igaks elujuhtumiks
See mugav sahtel muundub kiirelt liha- ja kalasahtlist puu- ja köögiviljade sahtliks, et saaksid hõlpsalt kõik oma värsked aiasaadused ära paigutada.
_products/features/icon - FastFreeze'i kiirkülmutus

FastFreeze'i kiirkülmutus

Kiire külmutamine
Kas sul on vaja külmutada suures koguses toitu? FastFreeze'i kiirkülmutusfunktsioon külmutab toidu temperatuurini -24 °C, et säilitada toidus olevad mineraalid ja tagada selle kvaliteet. Umbes 26 tunni pärast lülitub funktsioon automaatselt välja ning sügavkülmaosa temperatuur taastatakse algsele sättele.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - SuperCooli superjahutus

SuperCooli superjahutus

Kiire jahutamine pärast suuremat poeskäiku
Intensiivne jahutusfunktsioon sobib ideaalselt pärast suurt poeskäiku ostetud toidu kiireks jahutamiseks. Umbes kuue tunni pärast lülitub funktsioon automaatselt välja ning jahekambri temperatuur taastatakse algsele sättele.

Niiskuse reguleerimine

Sama värske kui otse aiast
Reguleeritava niiskustasemega CrispZone'i sahtel on turulolevatest üks kõige mahukamaid puu- ja köögivilja sahtleid. See on loodud hoidma sinu aiasaaduseid värskena, kasutades selleks madalat temperatuuri ja niiskustaseme reguleerimise võimalust.

Inverterkompressor

Stabiilne, vaikne ja vastupidav
Inverterkompressorid on võrreldes tavaliste kompressoritega vaiksemad, vastupidavamad ja tarbivad vähem energiat. Nad kohanevad näiteks ukse avamisel toimuvate külmikusiseste temperatuurimuutustega kiiremini ja paremini, mis tähendab, et temperatuur kõigub vähem ja sinu toidul on paremad hoiutingimused.
Vähem
lähedal

LED-valgusti

Hästi paigutatud ja tõhus
Külmikutes asuv LED-valgusti pakub suurepärast ja äärmiselt tõhusat valgustust, sest sel on võrreldes tavaliste pirnidega palju pikem kasulik eluiga ning see kasutab vähem energiat.

MultiFlow 360° ventileerimissüsteem

Ideaalne mikrokliima igal riiulil
MultiFlow 360° ventileerimissüsteem jaotab jahekambris ühtlaselt õhuvoogusid, et tagada optimaalne õhuringlus ja parimad toiduhoiustamise tingimused.

NoFrost Plusi süsteem

Lõpp tüütule sulatamisele
Külmiku sügavkülmaosasse on paigaldatud üks turu parimaid jahutussüsteeme, mis takistab jää ja härmatise kuhjumist. Selle tulemusel ei pea sa sügavkülmaosa sulatama ning saad selle hoiuruumi tõhusamalt kasutada. Sügavkülmutatud toidu pakendid või osakesed ei kleepu enam üksteise külge, mistõttu on su sügavkülm korras ja puhas.
Vähem
lähedal

SensoTechi tehnoloogia

Täiustatud juhtimine LED-ekraani abil
Suur ja selge ülesehitusega LED-ekraan laseb sul temperatuurisätteid koheselt reguleerida. Erinevaid funktsioone, nagu FastFreeze’i kiirkülmutus ja puhkuserežiim, saad sisse lülitada lihtsalt ühe puudutusega. Ja kui temperatuur peaks järsult tõusma, annab integreeritud alarm sulle sellest kohe teada.
Vähem
lähedal

SuperSilenti tehnoloogia

Madal müratase
Sügavkülmaga külmiku müratase töötamise ajal on sama vaikne kui sosinal vestlus kahe inimese vahel. Vaikne töö on suurepärase isolatsiooni ja jahutussüsteemi uuenduslike lahenduste tulemus.

TwistIce'i jäämasin

Võta jääd siis, kui seda vajad
Tänu eemaldatavale sisemisele TwistIce'i jäämasinale on sul sügavkülmas alati piisavalt jääd. Lihtsalt pööra käepidet ja naudi jahedat jooki.

XtraSpace'i lisaruum

Praktiline ja ruumikas
Läbimõeldud disainiga sisemuses on piisavalt ruumi suures koguses toidule, mistõttu ei pea sa enam nii tihti poes käima. Toitu saad hõlpsasti klaasist riiulitele, suurtesse sahtlitesse või ukse küljes asuvatesse kastidesse paigutada. Nii on sul olemasolevast alati hea ülevaade ja toitu läheb vähem raisku.
Vähem
lähedal
rohkem funktsioonevähem funktsioone

Tehnilised andmed

Energiaklass: F

Värv: Hall

Rullikud: 4

Reguleeritavad jalad: 2

Inverter compressor

Külmutusvõimsus : 9,6 kg

Displei: LED displei

NoFrost Plus

Õhu liikumine: MultiFlow 360° jahutamine - külmik

CrispZone with HumidityControl: suur reguleeritava niiskusega aedviljasahtel 

Jäätegija: Twist jäämasin

Kiirkülmutuslüliti

Kiirjahutus

LED-valgustusega ülaosa

3 klaasriiulit

Kandikud külmkapiukses: Ukseriiul x2

Köögiviljasahtel: Köögiviljasahtel x2

1 munarest

Külmkamber: 6 sahtlit

Ukseriiulid sügavkülmiku sahtlis: 2

Hinnanguline aastane voolutarbimine: 366 kWh

Müratase: 37 dB(A)re1pW

Mõõdud: 79,4 × 181,6 × 64,3 cm

Pakendi mõõdud: 85,5 × 192,5 × 72,3 cm

Neto kaal: 85 kg

Kogumass: 93 kg

Toitepinge: 200 w

kood: 734258

EAN kood: 3838782325311

Lisad