#INSTALOVEGORENJE KAHEPOOLSED KÜLMIKUD
1
Kahepoolsed sügavkülmaga külmikud on parim valik igaühele, kes soovivad oma toitu mugavalt ja tõhusalt säilitada. Külmikud, mis ühendavad endas kaasaegset disaini võimsa tehnoloogia ja ruumika sisemusega, sisaldavad hästi läbimõeldud hoiustamisvõimalusi ning tagavad toidule hõlpsa ligipääsu.

Kuna külmik mahutab palju, ei pea sa nii tihti poes käima ja vähendad lausa raiskumineva toidu kogust, sest sul on parem ülevaade külmkapi sisust. Pole ime, et armud sellesse külmikusse esimesest silmapilgust.

For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.

Tutvu Gorenje kahepoolsete külmikutega

Ruumikas ja tõhus

_products/features/icon - NoFrost Plusi süsteem

NoFrost Plusi süsteem

Lõpp tüütule sulatamisele
Külmiku sügavkülmaosasse on paigaldatud üks turu parimaid jahutussüsteeme, mis takistab jää ja härmatise kuhjumist. Selle tulemusel ei pea sa sügavkülmaosa sulatama ning saad selle hoiuruumi tõhusamalt kasutada. Sügavkülmutatud toidu pakendid või osakesed ei kleepu enam üksteise külge, mistõttu on su sügavkülm korras ja puhas.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - SensoTechi tehnoloogia

SensoTechi tehnoloogia

Täiustatud juhtimine LED-ekraani abil
Suur ja selge ülesehitusega LED-ekraan laseb sul temperatuurisätteid koheselt reguleerida. Erinevaid funktsioone, nagu FastFreeze’i kiirkülmutus ja puhkuserežiim, saad sisse lülitada lihtsalt puudutusega. Ja kui temperatuur peaks järsult tõusma, annab integreeritud alarm sulle sellest kohe teada.
Vähem
lähedal
_products/features/icon - Inverterkompressor

Inverterkompressor

Kindel, vaikne ja vastupidav
Inverterkompressorid on võrreldes tavaliste kompressoritega vaiksemad, vastupidavamad ja tarbivad vähem energiat. Nad kohanevad külmikusiseste temperatuurimuutustega, näiteks kui ust avatakse, paremini ja kiiremini. Nii kõigub temperatuur vähem ja su toidu hoiustamistingimused on märksa paremad.
Vähem
lähedal

XtraSpace'i lisaruum

Praktiline ja lisaruum
Läbimõeldud disainiga sisemuses on piisavalt ruumi suures koguses toidule, mistõttu ei pea sa enam nii tihti poes käima. Toitu saad hõlpsasti klaasist riiulitele, suurtesse sahtlitesse või ukse küljes asuvatesse kastidesse paigutada. Nii on sul olemasolevast alati hea ülevaade ja toitu läheb vähem raisku.

UURI TEISI FUNKTSIOONE

klõpsa laiendamiseks