Ion Generation

ION generation'i sügavkülmikud asetavad Gorenje kindlasti turu tippkaubamärkide hulka. Kvaliteet ja väärtus on viidud perfektsuseni materjalide, diskreetse disaini, tippkvaliteediga riiulite ja arvukate teiste funktsionaalsete täiustustega. Tootevalikut välja töötades pühendusime me iseäranis parima võimaliku kliima loomisele seadme sees. Kõigi meie täiustatud lahenduste keskmes on IonAir-tehnoloogia, mis jäljendab täielikult ionisatsiooni looduslikku protsessi ja värskendab külmiku õhku. Et tagada selle õhu täiuslik vool läbi kogu seadme ja tuua hapnik igasse poori, oleme kasutanud suurepäraseid ventilatsioonisüsteeme – MultiFlow 360˚ uue põlvkonna täiustatud mudelite puhul ja DynamicCooling tavamudelite puhul. Meie kasutatud kohanduv tehnoloogia on turul täiesti innovaatiline ja ainulaadne. See on tõeliselt intelligentne sensorisüsteem, mis jätab kasutaja harjumused meelde ja säilitab nii ühtlase temperatuuri kui ka ideaalse kliima.

Tere tulemast loodusega täiuslikus koostöös loodud uute Gorenje ION generation-külmikute maailma.

For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.

Keep it fresh

Ainus võimalus terve olla on tervislikult toituda. Tervislik toit varustab inimkeha vitamiinide, mineraal- ja kiudainetega, mis on vajalikud tasakaalustatud toitumiseks. Parim viis on võtta toit otse oma aiast ja need, kes seda teha saavad, on õnnega koos.

Ent tavaliselt ostame toidu mitmeks päevaks ette. Ilma õige hoiustamiseta kaotab see väga kiiresti oma toiteväärtuse ning muutub bakterite ja mikroorganismide põhiallikaks. Selline toit visatakse lõpuks minema. Seetõttu ei ole üllatav, et keskmine majapidamine viskab ära ligi 180 kg toitu aastas. Gorenje eksperdid mõtlesid läbi iga detaili, et luua ideaalne mikrokliima toidu värskuse ja loomuliku mahlakuse säilitamiseks.

Siin on põhilised funktsioonid külmikus värske loomuliku kliima saavutamiseks.

DynamicCooling

Ühtlane temperatuur külmikus
Täiustatud ventilatsioonisüsteem toimib dünaamilise jahutuse põhimõtete kohaselt ja hoiab kogu külmikus ühtlast temperatuuri. Tänu sellisele töösüsteemile aitab DynamicCooling energiat säästa ja seda saab liigitada „roheliste” funktsioonide kategooriasse. Tavamudelites on see kombineeritud IonAir-tehnoloogiaga, täiustatud mudelites on aga kasutatud IonAir MultiFlow 360° süsteemi.

AdaptTech-jahutus

Külmik, mis tunneb teie harjumused ära
Kohanduv intelligentne süsteem jälgib, analüüsib ja salvestab külmkapi kasutamist nädalaste intervallide kaupa. Seejärel kohandatakse külmiku tööd, eelkõige seadistatud temperatuuri hoidmist ja sellest tulenevat voolutarbimist vastavalt kindlakstehtud kasutusmustrile. Kui uks avatakse, ei tõuse toidu temperatuur nagu tavalistes külmikutes, see aga pärsib bakterite teket.

CrispZone ja HumidityControl

Puu- ja köögiviljad just nagu otse aiast
Värsked puu- ja köögiviljad riknevad ja mädanevad kiiremini kui muud toiduained. Lisaks kõigi puu- ja köögiviljade värskena hoidmisele pakub see 36 l ruumikas sahtel võimalust seadistada niiskustaset. HumiditySlider'i abil saate hõlpsasti kohandada niiskustaset, pikendades nende toiduainete säilivusaega veelgi.

ZeroZone

Ideaalne liha ja kala jaoks
Toores liha, kala ja mereannid on toiduained, mida tuleb käsitseda erilise hoolega, eriti soojadel kuudel. ZeroZone-sahtlis on temperatuur püsivalt 0 °C, mis aitab hoida kiiresti riknevad toiduained kauem värskena ning säilitada nende mahlakuse ja toiteväärtuse. See sahtel on ideaalne ka liha või kala hoidmiseks paaritunnise marineerimise ajal enne küpsetamist.

FreshZone-sahtel

Hoiab toiduained kauem värskena temperatuuril u 3 °C
FreshZone-sahtel asub külmiku alumises osas, mis on kõige külmem koht. See on tavamudelitel valikuline funktsioon. Ventilaator hoiab temperatuuri umbes 3 °C juures. Toidul on siin hea, sest siin säilib selle värskus, lõhn ja värv kuni kaks korda tavalisest kauem.

Funktsioon SuperCool

Ideaalne külmiku täitmise ajal
Külmkapi kõige tähtsam funktsioon on ühtlase temperatuuri hoidmine. Palju uut toitu tõstab külmikus temperatuuri. Just seepärast on see funktsioon ideaalne külmiku täitmise ajal pärast suuremat osturetke. Pärast aktiveerimist toimib see 6 tundi ja hoiab temperatuuri 3 °C tavalisest madalamal.

Funktsioon FastFreeze

Kiirem külmutamine
Kiire külmutamise funktsioon, mis on ideaalne pärast suuremaid sisseoste. Suurepärane suurte toidukoguste külmutamiseks. Pärast aktiveerimist toimib see 50 tundi ja hoiab temperatuuri –24 ℃ juures.

Keep it smart

Igaüks tahab endale sellist külmkappi, nagu ajakirjades näha võib. Kenad, kergesti kasutatavad ja korrastatavad. Meie teame, et see pole lihtne. Seepärast püüdsime teha selle võimalikuks Gorenje külmikute uue põlvkonnaga. Vaadakem sisse!

PullOut

Tõmba välja ja võta
Tänu väljatõmmatavatele riiulitele on kogu külmkapi sisu kiirelt ja hõlpsalt kättesaadav. Külmkapis olevale toidule pääseb kergemini ligi, nii et enam ei pea külmkappi „sukelduma”, et tagapool olevat toitu kätte saada. Karastatud klaasist riiulid on äärmiselt vastupidavad ja suudavad kanda raskust kuni 22 kg.

Sahtel XXL SpaceBox

Piisavalt ruumi kõige suuremate mõõtmetega toidule
Kogu külmkapi kõige mahukam sahtel asub sügavkülmiku osas ja seal saab hoida ka kõige suuremate mõõtmetega toitu. Ideaalne selliste toitude külmutamiseks nagu kalkun, suured lihatükid, pitsakarbid ja terved koogid-tordid. Teine võimalus on sahtel eemaldada, mis annab veelgi ruumi juurde.

Keep it green

Külmik on ainus kodumasin, mis töötab 24/7. Kuna see töötab nii palju, võtab see palju energiat. Gorenje külmikute uus põlvkond ühendab endas kõrgeid energiaklasse ja muid parameetreid, mis aitavad säästa raha ja energiat.

Galerii

Tooted