Garderoob

Hind ei peegelda kvaliteeti. Kuigi see võib olla väga raske, eriti naissoost olevustele, soovitame, et enne enda peeglist vaatamist või krediitkaardi ulatamist uurite rõivaste hoolduslipikut ning kvaliteeti.

Nagu vanasõna ütleb: "ärge otsustage raamatu üle selle kaante järgi." Ja riiete ostul on seda vanasõna kasulik meeles pidada. Väljaarvatud muidugi juhul, kui Teie arusaam kvaliteedist ei ole muutunud alates oma esimesest kodus valmistatud kleidist algkooli ajal, s.t amatöörlik. Või isegi hullem - on kahjulik nii Teie tervisele kui ka keskkonnale. Kuid mida peaksite otsima? Kuidas head asja tähele panna? Ning mida peaksite teadma? Leidke vastused nendele küsimustele ja enamgi veel järgmistelt lehekülgedelt.

Näidake, et suudate hoida pere kortsumast enne eelrooga

Kallistage palun. Kas tundub tuttav? Aeg iga-aastaseks perekonna kogunemiseks. See on Teie võimalus näidata sugulastele, et kõik Teie kodus on korras - hea käitumisega lapsed, värskelt triigitud riided. Kuid, oh ei! Juba enne eelroa serveerimist on perekond tagasi alguspunktis. Kortsus! Ning Te vananete kiirelt lõunalauas. Mida oleksite võinud teha teisiti? Ostke Lihtne triikimine. Proovige seda kerget poetesti: Enne korvi panekut suruge kangast tugevasti pihku, et näha palju ta kortsub. Jätke väikese kallistusega kortsunud ese ostmata.
Pidev surve kortsutab

Maailm võib olla nii ebaõiglane. Kortsutatud riided võivad samuti kortsuda. Seega võtke tarvitusele vajalikud abinõud. Sättige Gorenje pesumasin lihtsale triikimisele. Koheselt peale pesutsükli lõppu riputage veel niisked riided kuivama. Lihtsa triikimise programmi kasutades on riideid vajadusel kergem triikida.

Kuidas olla kindel, et kannate oma äsjasoetatud rõivaid parimal viisil

Uurige, kas see nõuab kuivpuhastust. Tahtmata solvata, tuleb põhjendatult öelda, et mitte alati ei kasuta kahejalgne x-kromosoom oste tehes mõistust. Trendid, imidž ja "Teie tagumik näeb selles riietuses hea välja” on palju tähtsamad kui hoolduslipik. Ja mis on tulemus? Proua saabub koju veel ühe ilusa kohustusliku moeka esemega, mis nõuab erilist puhastusviisi, sealjuures kohustuslikku rõivaeset kritiseerides. Ja mida peaksid naised sellest õppima (jah me teame, et Roomat ei ehitatud ühe päevaga)? Enne enda uurimist uurige hoolduslipikut.
Kuivpuhastus 1845

Legend räägib, et tööstuslik kuivpuhastus sündis kui prantslane Frenchman Jean-Baptiste Jolly avastas, et ümberkukkunud laterna kamper eemaldas laudlinalt õliplekid. Hoolimata sellest, kas legend on 100% tõsi või mitte, on fakt, et Jolly avas esimese kuivpuhastuse ettevõtte Pariisis umbes 1845.

Kuidas osta mitte kokku tõmbuvaid riideid

Ostke lateksit

Puuvillane t-särk, puuvillane t-särk, puuvillane, puuvill. Puuvillased riided tõmbuvad pesus tihti kokku nii nagu ka linane, siid, viskoos, vill ja teised naturaalsed kangad. Nii et kui soovite vältida kokkutõmbumist, siis tehke kahte asja: 1 Ostke polüestrist, nailonist, lateksist, akrüülist, polüamiidist või teistest kunstmaterjalidest riideid või 2 ostke tegelikust suuremat suurust, et oleks kokkutõmbumise ruumi. Kui kahtlete kas tegemist on puuvillaste või lateksist pükstega, siis vaadake hoolduslipikut või veel parem küsige müüja käest…

Te pole kaalus juurde võtnud

Enamus naturaalsetest kangastest läheb pesus kokku. Ning risk L suuruse muutumiseks M suuruseks on suurem liiga kõrge temperatuuriga pestes. Valides trummelkuivatuse on edasinegi kahanemine tõenäoline. Nii et hingake sügavalt sisse. Kitsad riided ei tähenda veel Teie suuremaks muutumist. See võib täheldada väiksemaks muutunud rõivaid.

Kuidas hoiduda mürgiste mängupükste korvi sattumisest

Tunne oma PVC-d. Pere mõõtude suurenemine tähendab lapse mõõtude suurenemist. Kuid olge ostu sooritamisel kriitiline. Plastikuga trükitud mängukarud süütuna näivatel mängupükstel on tihti tehtud PVC-st, mida on pehmendatud ftaleiinidega (sama mürgine kui kostub). Ftaleiinid võivad tekitada vähki ning vallandada allergilisi reaktsioone. Kahjuks on väga raske eristada PVC-ga või ilma selleta trükitud kangaid. Reeglina võite valida riideid, mis on tikitud või värvi mittemeenutava trükisega. Te võite enne riiete ostmist paluda poel välja selgitada, kas need on kaunistatud PVCtrükisega.
PVC algusest lõpuni

PVC-trükiseid kasutatakse laialdaselt t-särkidel, spordisärkidel, laste- ja tööriietel. Seda nimetatakse plastisool või siiditrükiks. Pange tähele, et need plastist libisemiskindlad mustrid laste sokkide all võivad olla PVC-st.

Kuidas tagada ujumisriiete värvi säilimine päikeses

Unustage punane ja sinine. Aeg kiireks keemiatunniks kui soovite olla kindel, et Teie ujumisriiete värv kestab kauem kui mõned suvepäevad. Päikese energiast pakatavad ultraviolettkiired võivad purustada keemilisi sidemeid Punased ja sinised värvid on eriti kahjustatavad, sest nad neelavad kõige rohkem UV-kiiri. Ning mida see tähendab? Tabades punaseid ja siniseid riideid murravad UV-kiired katki materjali molekulid. Nad ei peegelda enam endiselt valgust ning meie kogeme seda värvi luitumisena. Nii et kui olete hull Ameerika lipu järele, siis peate ootama ning laskma selle trükkida sviitrile.
Peske välja keemiline värvaine

Riided on värvitud ainetega, mis võivad sisaldada raskemetalle nagu plii, kroom, tina ja nikkel, mis võivad olla keskkonnale kahjulikud ning põhjustada allergiat. Seega peske riideid, sealhulgas ujumisriideid, enne kasutamist - soovitavalt paar korda. Kvaliteetsed riided sisaldavad harva ülemäärast värvi, väljaarvatud denim, mis peaaegu alati eemaldub.

Kuidas tagada oma jalgpalli kampsuni kuju säilimine pesus

Uurige väljalõiget. Kaval, naiselik kanga test võib mitte olla esimene asi, millest mõtlete seistes staadionil ühes käes õlu ning teise käe suure vahuse sõrmega osutades sellele armsale jalgpalli kampsunile. Kuid kui soovite oma t-särgile pikka iga (vaata siia poeg - see on t-särk, mille su armas iga ostis siis, kui me võitsime esikoha - nüüd on see kogunisti sinu), siis on hea mõte vaadata kanga väljalõiget. Pikad püksid, t-särgid ja sarnased riietusesemed peavad olema lõigatud pikisuunas. Vastasel juhul kaotab särk peale pesu oma vormi.
Pahupidi

T-särk oli algselt aluspesu, kuid pärast II maailmasõda muutus teataval määral normaalseks väliseks rõivastuseks. Kuid ainult teataval määral. 50-ndatel t-särgis James Dean siiski šokeeris publikut. Ja kuidas sai t-särk oma nime? Paljud arvavad, et nimi viitab T kujule.

Kuidas vältida ostmast mürke täis riideid

Usaldage oma nina. Naised on ostmisel tavaliselt hea vaistuga. Ja seesama nina võib juhatada teed riiete juurde, mis ei sisalda tervist kahjustavaid kemikaalide jääke. Kas asi lõhnab kemikaalide järele? Kas see lõhnab parfüümi järele, mida võib lisada varjamaks kemikaale? Siis võib esineda kemikaalide jääke (pestitsiide, raskemetalle, värvaineid, pehmendeid, konservante - vabandust, kuid see on tõsi) riietes. Nahaga kokkupuutes võivad kemikaalid põhjustada allergiat ja vähki ning ka kahjustada organeid või meie hormonaalsüsteemi.
Parem higi kui mürk

Spordirõivad võivad higilõhna ärahoidmiseks sisaldada triklosaani. Kemikaalid kahjustavad keskkonda ja on mittevajalikud, kui rõivast pestakse regulaarselt. Riiete koostise loetelus ei näidata selgelt, kas triklosaani on lisatud. Kuid kui on, siis seda võib samuti nimetada antibakteriaalseks või antiseptiliseks.