Arhiiv

Esmaspäev, 8. Veebruar 2016, Eesti

Gorenje mikrolaineahi kosmoses

Gorenje mikrolaineahi kosmoses
Gorenje Ora-Ïto disainiga mikrolaineahi etendab tähtsat rolli kosmosereisil. Meie tõusev mikrolaineahjust täht paistis silma filmis „Marslaneˮ („The Martianˮ) peaosa mänginud Matt Damoni kõrval.

Ulmefilmide fännid on kindlasti näinud filmi „Marslaneˮ, kus Hollywoodi superstaar Matt Damon kehastab astronauti, kes otsib võimalust naasta Maale pärast seda, kui ta jääb missioonil punasele planeedile kogemata maha. Ühes kosmosejaama stseenis võime näha Gorenje Ora-Ïto disainiga mikrolaineahju, mida filmitegijad pidasid kosmosereisil oluliseks abivahendiks. Meie ajatu disainiga mikrolaineahi sulandub täiuslikult ühte 2035. aasta kosmosejaama sisseseadega.

Ridley Scotti lavastatud „Marslaneˮ võitis selle aasta Kuldgloobuse ning on nomineeritud seitsmele Oscarile.

Pärast seda ootamatut planeetidevahelist reklaami võib Gorenje tulevikus otsustada lisada oma disainikodumasinate valikusse midagi uut. Võttes arvesse niisugust suurepärast soovitust, on võimalik, et see saab olema kosmoseteemaline.

Need, kes ei läbe nii pikalt oodata: vaadake eespool nimetatud kuulsa Prantsuse disaineri Ora-Ïto loodud mikrolaineahju meie veebisaidil.